5 секретів ідеального підпису

Довжина

Приблизно 30 відсотків нашого населення ставлять в якості підпису карлючку, схожу на непойми що. А потім дивуються приходу приставів з розписками, яких не писали, і кредитними договорами, які не укладали. Чим довше підпис, тим його складніше підробити, передає Ukr.Media.

Літери

Можна побудувати підпис на основі прізвища або додати першу букву імені. Іноді об'єднують великі літери прізвища, імені та по батькові в один вензель, але так робили російські царі, тому виглядає претензійно. Краще, якщо підпис просто зручний. Тож став на початок об'ємні букви О, Е, Р, В, М, Н, Л, якщо знайдеш їх в імені чи прізвища. А закінчувати добре на буквах з вертикальними рисами — Р, У, Ф, Д, З. З них простіше вивести завитки та інший декор.

Прикраси

Завдання завитків і вензелів — створити більше пересічних ліній. Тоді підпис перестає бути відкритим — таким, в якому легко простежити напрям штриха. Чим більше перетинів, тим більше зусиль вимагає підробка.

Малюнки

За нашими законами підпис може бути будь — який-хоч текст, хоч малюнок котика в пральній машині. Головне — вміти відтворити це від руки. І відповісти на питання психіатра, якщо раптом про це попросять.

Формальності

Зміна підпису не потребує формальностей і заміни документів, якщо тільки ти не голова «Газпрому». Але тоді тим більше ніхто нічого не вимагає. Однак розбіжність підпису з паспортної може викликати підозру у банку, тому краще залишити там зразок підпису.

Джерело