Атака дронів на НПЗ в Туапсе обвалила нафтопереробку Роснєфті – ЗМІ

Фото: Скриншот відео Роснєфть скоротила перероблення нафти приблизно до 170 тис тонн на добу

Нафтопереробний завод у Туапсе після прильоту БпЛА призупинив свою роботу, що скоротило виробництво Роснєфті на 10%.

Після атаки українських дронів на завод Роснєфті в Туапсе, що відбулась 25 січня, остання скоротила виробництво на 10%. Загалом російські нафтопереробні компанії у минулого місяця зменшили виробництво на 4% порівняно з січнем минулого року. Про це заявила провладна російська газета Комерсантъ з посиланням на власні джерела.

Роснєфть скоротила перероблення нафти на 10% рік до року – приблизно до 170 тис тонн на добу, зокрема, через зупинку нафтопереробного заводу в Туапсе після прильоту БпЛА.

Нафтопереробний завод у Туапсе – один з найстаріших у Росії, його побудували ще у 1929 році. Потужність становить 12 млн тонн нафти на рік, або 240 тис барелів на добу. Він виробляє моторне паливо, мазут, вакуумний газойль і дизельне пальне з високим вмістом сірки.

Експорт нафти звідти йде в Туреччину, Китай, Малайзію та Сінгапур.

Додамо, раніше прогнозувалось, що внаслідок ударів українських дронів по російських НПЗ та нафтобазах у Чорному та Балтійському морях і глибоко в тилу Росія знизить експорт нафтопродуктів на 127,5-136 тис. барелів на добу, що становить третину від її експорту. 

НПЗ у Туапсе зупинив роботу після удару дронів – росЗМІ

Джерело