Центр менеджменту болю запрацював у Подільському регіональному центрі онкології

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я і реабілітації ОВА, Центр функціонуватиме у хірургічному корпусі ПРЦО. Для ефективної роботи створено окрему палату на два ліжка, а також забезпечено усім необхідним устаткуванням. Обладнано інклюзивний санвузол та влаштовано підйомник.

Крім того, за допомогою центральної станції моніторингу, влаштованої в ординаторську, лікарі матимуть можливість відстежувати і контролювати стан пацієнта.

З роботою нового Центру ознайомилася директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.

Як зазначив директор закладу Сергій Перегончук, Центр менеджменту болю – це інноваційний підрозділ, покликаний забезпечувати пацієнтам комплексну підтримку у зменшенні болю та покращенні якості їхнього життя. 

За словами керівниці Центру менеджменту болю, лікаря-анестезіолога Юлії Олешко, підрозділ працюватиме за індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Завдяки сучасному обладнанню лікарі зможуть надавати допомогу не лише онкохворим пацієнтам, а й людям з гострим чи хронічним болем. Важливе значення для цього мають інфузомати, адже за допомогою спеціальної кнопки пацієнт зможе самостійно контролювати введення анестетика. Лікар координує швидкість, час та дозування препарату. Також з пацієнтами та їх рідними працюватимуть психологи.

Центр працюватиме за принципом стаціонару одного дня. Пацієнт прибуває, отримує необхідну медичну допомогу щодо менеджменту болю, корекції схем лікування та, за необхідності, направляється додому для подальшого відновлення. Такий підхід забезпечує мінімальні затримки в наданні допомоги та максимальний комфорт для пацієнтів.

Тут надаватимуть допомогу незалежно від виду онкозахворювання та стадії, а також забезпечать всебічний підхід до лікування болю для всіх категорій пацієнтів. Це сприятиме підвищенню загального рівня якості життя пацієнтів.

«Подільський регіональний онкоцентр є надкластерною лікарнею. І сьогодні ми бачимо як він розвивається. Центр менеджменту болю – справді гарна ініціатива, і, ми сподіваємось, що це тільки початок», – резюмувала Ольга Задорожна.

  • фото учасників відкриття Центру менеджменту болю
  • фото лікарів
  • фото приміщення
  • фото екрану зі слайдом презентації
  • фото директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольги Задорожної та учасників відкриття Центру
  • фото учасників відкриття Центру менеджменту болю
  • фото директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольги Задорожної у приміщенні Центру менеджменту болю
  • фото учасників відкриття Центру менеджменту болю
  • фото учасників відкриття Центру менеджменту болю

Джерело