Чи є зв’язок між чистотою та наявністю грошей

Є така приказка: гроші — це бруд. Люди, які люблять її повторювати, часто оточують себе брудом і не особливо дбають про те, щоб «прибирати» бруд усередині. І збіг — грошей у них зазвичай немає. Тільки бруд. І з кожним днем його дедалі більше. Чи є зв'язок між чистотою та наявністю грошей, інформує gazetapo.lviv.ua.

Бруд зовні, бруд усередині

Гроші це енергія життя, енергія творчості. А енергія життя вібрує на високій частоті. Для грошового потоку необхідно створювати простір, у прямому і переносному значенні цих слів. Якщо простору немає, ми багато і важко працюємо, а результатів не бачимо. В кращому випадку. У гіршому — постійно втрачаємо. Шахраї, помилки банківської системи, касир у супермаркеті дав недостатньо здачу. Це може здатися випадковістю, але у Всесвіті випадковості немає. Вона лише вказує вам на те, що настав час взятися за генеральне прибирання.

Захаращений будинок — грошей немає

Бувають такі квартири де, не дивлячись на чистоту, є величезна кількість різного мотлоху, який розташований у всіх кутках. Так, бруд — це не завжди бруд у прямому розумінні цих слів, хоча деякі люди лінуються навіть пил витирати, не кажучи вже про щось більше. Але грошей чекають. Очевидно, прибиральницю чекають, яку зможуть найняти. Але якщо серйозно, то захаращеність простору не дає грошам увійти у ваше життя.

Бо гроші — не бруд. Зовсім. І вони не приходять туди де брудно. Наступного разу, почувши фразу «гроші — це бруд», спитайте у людини прямо: скажи, а який у тебе капітал? Не зарплата, не оборот у бізнесі, а саме капітал. Яку кількість грошей людина зберегла. З ймовірністю 99% у неї немає навіть натяку на капітал. Грошей немає. А ось бруду — повно.

І — так. Дехто починає пояснювати фразу «гроші — це бруд». Вони кажуть: «Ну, ти ж розумієш, вони й справді брудні, їх багато людей чіпало». Я розумію. Ви розумієте. А ось підсвідомість не розуміє. Вона мислить не логікою, а образами. І починає робити все можливе, щоб гроші від вас віддалялися. Не слід недооцінювати силу підсвідомості.

Сюди ж — ремонт, який триває роками, а ви при цьому живете у квартирі, подряпані, зламані речі. І жорсткий бардак у коморі, а то й у окремій кімнаті, куди ви боїтеся заходити.

Будинок, у якому не почуваєтеся чужим — грошей немає

Існують люди, для яких власне житло не є пріоритетом. Вони обирають "кочовий" спосіб життя, високо цінуючи свою мобільність. Тому такі особи частіше винаймають житло. Проте, незважаючи на тимчасовість проживання, вони створюють у квартирі атмосферу: обирають дизайн, меблі відповідно до свого смаку тощо.

Для них важливе відчуття дому. Їм необхідно знати, що вони повертаються в затишне місце, а не приміщення з обдертими стінами. Їм важливо, щоб житло було чистим і приємно пахло.

А де саме знаходиться ця квартира — чи це знімне житло, чи особисте — для них не має значення. Адже для них це — їхній будинок, навіть якщо лише на рік чи кілька років.

У чому зв'язок турботи про будинок та гроші? Будинок — це ваше місце сили. Місце, де ви відпочиваєте, перезавантажуєтесь, набираєтеся сил для нового дня. Без будинку ви схожі на дерево, яке не має коріння. Легкий вітерець може його перекинути. Якщо ви не в змозі протистояти легкому вітерцю, то відповідальність, пов'язану з грошима, не витримаєте.

Захаращена машина — грошей немає

Багато хто жартує, що у жінки вдома порядок, а в машині — бардак. У чоловіка — навпаки: у машині порядок, у хаті бардак. Але жарт дурний, особливо при врахуванні того, скільки часу ми проводимо в машині. По суті це наш другий будинок. Це транспортний засіб, який везе нас із однієї точки до іншої. Ми колись заплатили за неї гроші і вкладаємо у неї досі: обслуговування, мийка, бензин.

Ви бачили машини, які зовні буквально сяють, а сідаєш усередину — і ніби до кімнати жахів потрапляєш. Попільничка повна (якщо вона взагалі є — часом люди просто кидають бички в стару склянку з-під кави), смердить старим тютюном, скрізь якесь сміття, папір від гамбургерів, килимки брудні. Як ви почуватиметеся в такому автомобілі? Як завгодно — але тільки не людиною, гідною великих грошей.

Захаращене робоче місце — грошей немає

Дехто вважає за краще працювати у творчому безладді. Однак, кожен у глибині душі знає, де пролягає межа між творчим безладом та лінню.

Якщо ви називаєте лінь творчим безладом, не дивуйтеся, що на роботу приходити не хочеться, а грошей як не було, так і немає.

Бруд усередині — грошей немає

Зовнішній простір людини — квартира, машина, одяг — завжди виражає те, що відбувається у неї в душі.

Людина, яка постійно щось знецінює, ніколи не буде багатою. Людина, яка постійно заздрить, ніколи не буде багатою.

Якщо ви хочете щось змінити, почніть з генерального прибирання будинку. Викиньте зламані речі. Пожертвуйте чи продайте старі, але цілі речі, якими давно не користуєтесь. Завершіть ремонт і припиніть брехати собі, що він ніколи не закінчується.

Зробіть свій будинок місцем, куди хочеться приходити і куди хочеться запрошувати гостей. Відвезіть машину на мийку, і нехай її помиють повністю. Так-так, і смердючу кавову попільничку нехай теж викинуть, і вичистять килимки від бруду. Доведеться заплатити більше, ніж за звичайне миття, але це варте того. Наведіть лад на своєму робочому столі.

І не впускайте у вашу свідомість думки, які його отруюють.

Джерело