Чи варто вам витрачати гроші на дівчину “за” і “проти”

Ми часто стикаємося з витратами: щоб жити в сучасному світі, доводиться грамотно оперувати грошима. Відносини теж вимагають матеріальних вкладень, результат яких важко передбачити, інформує gazetapo.lviv.ua.

Більшості дівчат приємно отримувати будь-які знаки уваги від коханої людини. Саме тому і до подарунків вони ставляться з особливим обожнюванням, адже це — частинка вашого часу і уваги. Однак не варто звинувачувати прекрасну половину людства в меркантильності.

Чому варто витрачати гроші на дівчину

Багатьом подобається балувати кохану дівчину, і це цілком зрозуміло — таким чином ми приділяємо свою увагу їй, показуємо, що готові витрачатися на благо обраниці. Несподівані (і не обов'язково дорогі) приємні сюрпризи, які підібрані зі смаком, здатні розтопити серце навіть завзятої снігової королеви, а чоловікові вони дозволять відчути себе головним добувачем і щедрим завойовником.

Дівчина, на яку чоловік вважає за потрібне витрачатися, може проявляти значно більше турботи і уваги до свого партнера, тому що відчуває себе важливою для нього. Але звернемо увагу — це далеко не аксіома, все залежить від виховання вашої дами. Існують дівчата, які приймають подарунки як належне — можуть позначатися попередні відносини. Наприклад, якщо екс-коханий буквально завалював її букетами, іграшками та прикрасами, велика ймовірність, що дівчина чекатиме того ж і в стосунках з вами.

Існує думка, що жінка — це обличчя чоловіка. Найчастіше зовнішній вигляд жінки або дівчини показує, скільки чоловік заробляє, наскільки високий його соціальний статус. Якщо ви досі вважаєте, що підтримка здоров'я і зовнішності коштує копійки, поспішаємо вас розчарувати — для того, щоб бути доглянутими, милі дами часом витрачають величезні гроші. Так що вкладатися в зовнішність жінки зовсім не соромно: це порадує кохану, дозволить зберегти її красу якомога довше, і ви зможете із задоволенням милуватися та пишатися нею.

Відомо, що одна з рис характеру, яка так подобається чоловікам в жінках — це доброта. Певний "пласт" чоловіків чомусь має звичку лаяти "меркантильних" дам, тоді як самі вони не здатні принести в дар навіть дрібницю. Перш ніж вимагати від дівчини доброти і безкорисливості, непогано б для початку і самому розвинути в собі ці якості, і подарунки — відмінний для цього "тренажер".

За подарунками і реакції на них ви можете зрозуміти, яка насправді ваша друга половинка. Іноді це єдиний спосіб вчасно розпізнати мисливицю за чужими гаманцями, яка шукає спонсора. Одна дівчина може радіти навіть кухлю з кумедним малюнком, а інша невдоволено зморщить носик побачивши айфон не останньої моделі. Яка з них краще — вирішувати вам.

Причин витратитися на подарунки для коханої дівчини, звичайно, багато, і для кожного напевно знайдуться свої — ми виділили тільки основні. Проте, деякі хлопці вважають за краще скоротити до мінімуму або ж зовсім прибрати витрати на дівчину зі статей витрат — давайте дізнаємося, які причини штовхають сильну стать на це.

Причини не витрачати гроші

Дівчина може звикнути до регулярних підношень, навіть якщо це милі дрібнички, а зовсім не шуби, надзвичайно дорогі прикраси і брендова електроніка. Якщо у вас виникнуть труднощі з грошима і лавина дрібних сюрпризів кілька схлине, ваша обраниця може почати висловлювати невдоволення, а то і зовсім припинити відносини (що, вважаємо, навряд чи вам потрібно). Втім, це ще й зайвий привід задуматися: чи так вже ви хочете бути з дівчиною, яка любить не вас, а ваші гроші?

Деякі дівчата відчувають себе ніяково, приймаючи подарунки. Якщо ви не прислухаєтеся до думки вашої обраниці, великий ризик її образити. Наприклад, якщо дівчина вихована так, що приймати будь-яку матеріальну допомогу від коханої людини вважає негідною, задаровувати її навіть милими дрібничками не варто — поважайте її вибір і не впадайте в істерику від пропозиції заплатити за рахунком порівну. Якщо обраниця категорично не сприймає "підношень", це цілком може бути причиною не витрачатися на подарунки — все одно ж не візьме.

Досить часто небажання витрачатися на дівчину означає "несерйозність" відносин — якщо більшість побачень відбувається в спальні, багато чоловіків не вважають за потрібне купувати подарунки, оплачувати таксі і нести на собі тягар інших дрібних витрат. Неприємно, але логічно. Так що "швидкоплинність" ваших відносин — ще одна причина скоротити об'єми грошових вливань.

Не варто забувати і про великі покупки і витрати, які більшість планує заздалегідь. Скажімо, якщо ви разом з дівчиною плануєте відпустку, розумним буде на час припинити витрати на розваги — навряд чи хтось помре без кінотеатрів, екстремальних атракціонів і походів по кафе і ресторанам. Зате цього літа ви напевно проведете чимало приємних годин, ніжачись під променями спекотного сонця — це запам'ятається вам набагато краще і сильніше, ніж пересічний шопінг в рідному місті. Те ж саме можна сміливо віднести і до інших великих покупок, навіть якщо ви розраховуєте користуватися ними поодинці: бажання накопичити на квартиру чи машину цілком може бути причиною, яка дозволить не витрачати зайвих грошей на розваги з дівчиною.

Якщо дівчина досить заробляє і сама (або ж її стабільно забезпечують родичі), багато хто воліє не надавати їй додаткової матеріальної підтримки, і це по-своєму правильно. У більшості випадків сума, яка витрачається на оплату необхідних потреб (це може бути плата за житло, харчування, медицина), догляд за собою тощо, не надто змінюється з початком нових відносин. Тому оплачувати витрати дівчини, якщо вона і сама прекрасно з цим справляється, зовсім не обов'язково.

Питання витрат у відносинах вкрай болючі — навіть якщо ви вважаєте, що дівчина цілком може забезпечити себе сама (та й напевно вона сама твердить вам те ж саме), внутрішньо ваша обраниця може затамувати образу. Відбувається це ось чому: чомусь вважається, що говорити про гроші у відносинах непристойно, мерзенно і взагалі це ознака меркантилізму. Тому запросто може вийти так, що дівчина на вигляд легко переносить скасовані походи в кіно або кафе, не вимагає дорогих подарунків, але в вас сумнівається: чи так вже багато вона для вас означає, якщо ви не здатні витратити на неї і зайвої гривні? Можливо, вам підійдуть відносини без витрат — спробуйте обговорити цю ідею з дівчиною і знайти компроміси, які влаштують вас обох.

Джерело