Чоловік помстився колезі, який крав його їжу на роботі, але перестарався, тепер злодієві потрібен психолог

Хитрий чоловік помстився колезі, який крав його їжу. Він вичислив дрібного злодія і додав у свій обід мурах. Хто ж знав, що голодний співробітник страждає від панічних атак при вигляді комах, інформує Ukr.Media.

За словами чоловіка, щоранку він брав з собою на роботу обід, який йому готувала дружина. Однак з'їсти ланч під час перерви не завжди вдавалося — хтось із колег крав їжу.

Неважливо, що б це було: десерт, друга страва або суп — все таємничим чином пропадало.

"Я відправив електронний лист колегам, в якому попросив їх перестати красти мій обід", — розповів чоловік.

Більшість колег подумали, що це жарт і не надали проханню чоловіка особливого значення. Автор поста здогадувався, хто можливо є злодієм, і сподівався, що той схаменеться, але марно.

Коли шоколадний брауні, який він приніс з дому, пропав, чоловік вирішив перейти до дій. Під час бесіди зі своїм колегою по офісу він помітив у нього залишки карамелі на губах. Чоловік прямо запитав у співрозмовника, чи їв він його тістечко, на що отримав негативну відповідь.

"Звичайно, він це заперечував. Він одразу зайняв оборонну позицію і назвав мене параноїком", — сказав чоловік.

Після того, як колега не захотів визнавати провину, чоловік серйозно розлютився і почав продумувати план помсти. Йому було відомо, що колега до жаху боїться комах. Тому через кілька днів він приніс на роботу пакет нібито з ірисками в шоколаді. Замість карамелі під солодким соусом були мурахи — екзотичний десерт з кондитерського магазину.

Чоловік звично прибрав їжу в офісний холодильник, а вже через годину весь офіс стояв на вухах. Всьому виною був колега, який плакав, задихався і валявся на підлозі. Помітивши це BatricePergeron, став вказувати на нього пальцем, сипав звинуваченнями та вимагав, щоб його негайно звільнили.

"Він вказував на мене і кричав: "Ти зробив це навмисне!" Пізніше він зустрівся з нашим босом і зажадав, щоб мене звільнили", — додав постраждалий.

Однак ніякого звільнення не було. В особистій бесіді з начальницею автор посту розповів, що сталося і чому він так вчинив. Жінка голосно розсміялася, але попросила підлеглого більше не брати ініціативу відплати у свої руки.

"На щастя, я кращий співробітник і моя начальниця мене любить", — запевнив чоловік.

Більш того, чоловік зглянувся над злодюжкою і попросив керівництво не карати його за крадіжку, адже він і так досить настраждався:

"Він отримав те, що заслужив. Він буквально плакав і катався по підлозі перед людьми".

Публікація стала популярною, і користувачі залишилися в захваті від його методів.

"Це була найприємніша помста".

"Це змусило мене сміятися, дякую, що поділився! Сподіваюся, що тепер твій обід буде в безпеці і ти зможеш ним насолоджуватися".

"В пеклі є спеціальне місце для колег, які крадуть їжу з загального холодильника. Відмінно спрацьовано".

Джерело