Для родин ветеранів з Вінниччини організували культурне дозвілля

Минулий тиждень був досить насиченим для родин Захисників і Захисниць.

Для них організували корисне дозвілля – низку культурно-розважальних заходів.

Ветерани та їх сім’ї насолодилися талантом академічного камерного оркестру «Арката» у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича. У програмі під назвою «ТанГОпак» прозвучали твори сучасних українських композиторів. Солістка Оксана Рапіта вразила усіх своєю талановитою грою на фортепіано.

Також ветерани відвідали Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М.К. Садовського, де переглянули яскраву комедію «Занадто одружений таксист». Феєрична гра акторів і комічні ситуації запам’ятаються глядачам надовго.

Для дітей захисників колектив театру ім. М.Садовського презентував виставу «Леді Баг і Супер-кіт». Пригоди супергероїв неабияк сподобалася маленьким глядачам.

Також дітвора із задоволенням переглянула лялькові вистави «Пастушка та сажотрус» та «Веселі ведмежата». Обидві вистави виконав колектив Вінницького академічного обласного театру ляльок. Дівчатка та хлопчики охоче ділилися враженнями з близькими про цікаві казкові історії.

Натомість, дорослі поціновувачі фантастики переглянули кінофільм «Дюна. Частина друга» в кінотеатрі «Filmax». Стрічка знята за мотивами однойменного роману Френка Герберта.

Культурне дозвілля для родин ветеранів організували за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА.

Дякуємо партнерам за співпрацю та підтримку наших захисників і захисниць.

  • фото виступу академічного камерного оркестру
  • фото вистави на сцені
  • фото дорослих та дітей у приміщенні кінотеатру
  • фото людей у приміщенні театру
  • фото вистави на сцені театру
  • фото дітей в кінотеатрі
  • фото лялькової вистави

 

Джерело