Для родин Захисників та Захисниць Вінниччини проводять активне дозвілля

Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА продовжує докладати зусиль, аби ветерани війни та їх родини кожну хвилину свого вільного часу мали можливість проводити із користю.

Так, минулого тижня Захисники та Захисниці відвідали Вінницьку обласну філармонію ім. М. Д. Леонтовича. Вечір був присвячений творчості Джузеппе Верді. Симфонічний оркестр філармонії виконував відомі арії італійського композитора.

Для любителів чорного гумору колектив Вінницького музично-драматичного театру ім. Миколи Садовського презентував комедію «Ціаністий калій з молоком чи без?». Провокаційна вистава про сімейні стосунки сподобалася глядачам і залишила гарні враження.

Дозвілля для дітей Захисників теж було насиченим. Вони відвідали найкраще місце для активного зимового відпочинку – тюбінг-парк «Vinny Land», що у с. Шкуринці. Дітлахи були в захваті від катання на засніжених гірках.

Для найменших підопічних Вінницький академічний обласний театр ляльок влаштував незабутні вихідні. Малюки дивилися вистави «Попелюшка» та «Як лисичка пташкою була». Маленькі глядачі співпереживали головним героям казкового дійства і оплесками підбадьорювали акторів.

Дякуємо партнерам за співпрацю!

  • фото хлопчика, що сидить на тюбі
  • фото ляльки у виставі
  • фото хлопчика, що сидить на тюбі
  • фото дітей, що стоять гуртом на вулиці
  • фото персонажів лялькової вистави – Пса і Півника

 

 

Джерело