Езотерики розповіли, який колір одягу приваблює гроші

Кожна людина хоче якщо і не бути багатою, то хоча б мати гарне фінансове становище, інформує Ukr.Media.

Ще в Стародавньому Єгипті фараони змушували своїх жерців одягатися в певні кольори для того, щоб швидше і успішніше збирати податі. Вже тоді люди помічали, що певні колірні комбінації володіють енергетичними вібраціями, що привертають багатство. У сучасному світі стало ще простіше підібрати одяг правильної колірної гами. На думку езотериків, існують кольори, що притягують до себе великі гроші.

Червоний

Найбільш потужний колір для залучення грошей і удачі в сфері фінансів, якщо використовувати його в ділових аксесуарах: сумка, гаманець або в прикрасах. А ось в одязі червоного кольору добре ходити на розпродажі: він уберігає від зайвих витрат.

Фіолетовий

Цей колір допомагає знайти вірне рішення при вкладенні грошей або великих покупках. Цей колір має здатність притягувати втрачене: одягнувшись в нього, простіше повернути борги або кредити. Колір "працює" в ділових костюмах і краватках для чоловіків, для жінок — в сукнях з довгим рукавом і водолазках.

Жовтий

Жовтий несе в собі концентровану жіночу грошову енергетику і допомагає «притягнути» дорогі подарунки і «спонсорські» внески. Колір потрібно використовувати в плащах, пальто або спідницях-міні.

Блакитний або бірюзовий

Колір приносить удачу в ризикованих фінансових операціях, грі на біржі або в азартних іграх на гроші. Колір повинен бути присутнім в нижній частині одягу: штани, спідниця або у взутті. Якщо, одягнувшись таким чином, вдасться зірвати куш, варто швидше переодягнутися, щоб не злякати удачу. Ці кольори "діють" в обидві сторони: якщо у вас є гроші, то одяг цих відтінків може привести до втрати капіталу.

Сірий

Сірий — випромінює енергію стабільності і капітальності. Найкраще працює в діловому одязі управлінців високого рівня і різних посередників (наприклад, ріелторський бізнес). Колір допомагає сконцентруватися на виробленні правильних стратегій вкладення грошей і множення накопичень.

Коричневий

Колір допоможе отримати надбавку до зарплати або влаштуватися на високооплачуване місце, якщо для розмови ви надягнете брючний костюм.

Чорний

Чорний — вселяє довіру і дає відчуття впевненості. Колір — найкращий помічник в отриманні кредиту, якщо використовувати його у верхньому одязі, типу пальто і головному уборі.

Використовуйте колірну гамму одягу і збільшуйте свій дохід.

Джерело