Фінляндія арештувала нерухомість бізнесмена, пов’язаного з “оборонкою” РФ

Фото: Vesa Moilanen / Lehtikuva Фінляндія арештувала нерухомість підсанкційного бізнесмена Бориса Альошина

Арештована нерухомість російського бізнесмена Бориса Альошина, який є фігурантом санкційного списку ЄС.

У Фінляндії арештували нерухомість російського бізнесмена Бориса Альошина, який є фігурантом санкційного списку Європейського Союзу і пов’язаний з російською оборонною промисловістю. Про це повідомляє YLE.   Конфіскацію здійснили у вересні з ініціативи фінського Міністерства закордонних справ. Згідно з рішенням судового пристава, були конфісковані дві суміжні ділянки з нерухомістю неподалік від містечка Лонгвік. Вартість об’єктів становить понад 2,5 млн євро.

Влітку 2020 року Альошин надіслав фінському Міністерству оборони заявку на дозвіл купівлі ділянки. У ній йдеться, що бізнесмен проводив відпустки в цих місцях, де любив переважно рибалити.   Євросоюз включив 68-річного підприємця і науковця Бориса Альошина до списку санкцій улітку через повномасштабну агресію Росії проти України. Альошин працює у багатьох компаніях, пов’язаних із російською військовою промисловістю.   Зокрема, він є науковим та технологічним радником генерального директора компанії державної Об’єднаної авіабудівної корпорації / United Aircraft Corporation (ОАК / UAC). Дочірні підприємства цього концерну випускають винищувачі МіГ та Сухий. Альошин також очолює раду директорів компанії Кронштад”, яка виробляє безпілотні військові дрони Оріон.
Як писав Корреспондент.net, на Заході арештовують все більше активів росіян. Але до України вони не доходять. Нещодавно в США заговорили про передачу Києву активів на мільярд доларів, але поки що це під великим питанням.
Арештовано мільярдні активи олігархів Путіна

Джерело