Готуємо нове посилення для наших воїнів — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні анонсував нове посилення для українських захисників.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Сьогодні звернувся до учасників Парламентської асамблеї НАТО. Передусім про єдність. Про те, що кожній державі у світі зараз треба обрати, як вона захищатиме міжнародне право. Захищатиме! А не залишатиметься осторонь, коли терор намагається взяти гору, і коли на наших очах може зламатись ще один регіон світу», — зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави подякував усім лідерам і державам, які зараз повністю усвідомлюють небезпеку та готові працювати разом заради того, аби втримати ситуацію. Втримати очевидних спонсорів терору від ширшого втручання.

Президент провів сьогодні нараду зі спікером Верховної Ради України Русланом Стефанчуком, аби скоординувати позиції на найближчі тижні.

Також провів нараду з віцепремʼєр-міністром Федоровим, міністром освіти і науки Лісовим та командою Міністерства.

Ще одне. Провів заміну командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Замість Ігоря Танцюри командувачем призначено Анатолія Баргилевича. Володимир Зеленський наголосив, що головне завдання — розвиток Сил територіальної оборони не має зупинятися.

«Дякую всім, хто дбає про Україну та бʼється заради нашої держави! Готуємо нове посилення для наших воїнів. Дякую всім у світі, хто має сміливість називати речі своїми іменами та захищати життя й порядок, заснований на правилах!» — резюмував Президент.

Джерело