Як обрати йогурт в супермаркеті: ключові моменти

Йогурт – дуже корисний кисломолочний продукт, який варто споживати регулярно. Його часто рекомендують дітям та дорослим, які сидять на дієті, він може стати легким перекусом, який можна з’їсти буквально на ходу. До речі, купити йогурт у супермаркеті РОСТ дуже просто, в тому числі можна замовити доставку. Але як же обрати корисний продукт? В цьому питанні ми детально розберемось.

Як обрати натуральний йогурт в магазині - прості правила - Новини Смачно

Рекомендації по вибору йогурту

Отже, ви вирішили придбати йогурт в супермаркеті РОСТ, якби ви це не робили – онлайн чи відвідавши магазин, рекомендуємо керуватись декількома простими рекомендаціями.

Дослідіть добавки

Вони є практично у кожному кисломолочному продукті, питання тепер лише в тому, щоб зрозуміти, що ж це за добавка. Зауважимо що існують фарбники, підсилювачі смаку та подібні, які зовсім ні до чого в йогурті, але і абсолютно не шкідливі, серед таких:

  • Е1412, Е1414 – це крохмаль, який використовується у якості натурального згущувача;
  • Е410 – ріжкова камедь, натуральний стабілізатор, безпечний для людини;
  • Е440 – пектин. Згущувач, отриманий з яблук, цитрусів, буряку;
  • желатин та агар-агар. Речовини, які можуть виступати в якості згущувачів, мають природне походження;
  • Е120 – барвник, безпечний для організму;
  • Е331- цитрат натрію, регулятор кислотності.

Якщо на етикетці бачите інші крім цих «ешки», то краще відмовитись від покупки такого йогурту.

Склад йогурту

В ідеалі це молоко і бактерії (спеціальна закваска), але такий склад практично неможливо тривалий час зберігати, тому звісно будуть і інші компоненти. В першу чергу – це поживні речовини, що мають певну енергетичну цінність. Оцініть калорійність продукту, вміст в ньому білків, жирів, вуглеводів. Добре якщо йогурт додатково насичений вітаміном D і кальцієм.

Поради: як обрати якісні продукти – ЧЕline |

Уважно ставтесь до вмісту цукру. Саме він є основною причиною «перетворення» корисного йогурту в нездоровий. Зауважимо, що у світі зростають об’єми споживання цукровмісних продуктів, що провокує розвиток чималої кількості захворювань. Стандартна порція йогурту – 180 г не повинна містити понад 9 г цукру. Ідеальний варіант, якщо він зовсім відсутній. Зауважимо, що в солодкому середовищі пригнічується життєдіяльність корисних бактерій.

Також звертайте увагу на вміст жирів, живих бактерій. Обов’язково дивіться термін придатності, зазвичай це 7 днів з дати виготовлення, однак сучасні технології дозволяють зберігати корисні властивості навіть 21 день.