Як розбагатіти, перетворивши себе в “магніт” для грошей — неочевидні правила

Сьогодні Інтернет переповнений порадами від езотериків та інших "присвячених" в таїнства світобудови. Одним із секретів, яким вони приваблюють своїх адептів, є "магічний" ритуал під назвою "Стань магнітом для грошей", інформує gazetapo.lviv.ua.

Суть його досить таки проста: вони радять купити червоний гаманець, або повісити на люстру червоні труси, або поставити в кут жабу з червоним браслетом у відкритій пащі. Судити про дієвість цих ритуалів не будемо. Але є інші кроки, які принесли багатьом людям відмінні фінансові результати.

Отже, зустрічайте чотири правила "залучення" грошей в своє життя, які "магічним" чином зроблять вас вельми заможною людиною:

Стати кращим експертом у своїй сфері діяльності

Це, мабуть, найбільш гарантований спосіб з часом вийти на дуже високі доходи.

Доступний він тільки тим, хто "інвестує" свій час і сили в отримання практичних навичок і освоєння передових технологій. У цьому випадку за вами, завдяки вашій унікальності, неможливо буде наздогнати!

Наполегливість

Не поспішайте опускати руки і відмовлятися від поставлених цілей. Адже удача благоволить наполегливим і впертим (в хорошому сенсі цього слова).

Ваша віра в себе і безкрайній оптимізм

Це найпотужніша "магія", здатна перетворити вас в "магніт" не тільки для грошей, але і для великого числа хороших людей і можливостей.

Один в полі не воїн, тому коли навколо вас збираються "правильні" люди, то вам стає по плечу будь-яке завдання.

Примусьте свої гроші працювати

Тут важливо зробити попередження — не слід брати на себе надмірно високий ризик (вкладаючи свої гроші в фінансову піраміду, крипту, трейдинг або форекс).

Рішуче відмахуйтеся від обіцянок високої прибутковості і швидких способів "стати мільйонером з нетрів". Віддайте перевагу довгостроковим інвестиціям в якісні активи.

До речі, не варто панікувати через події, що відбуваються зараз в економіці і на фондовому ринку. Річ у тім, що економіка циклічна — і після кожного нищівного обвалу неминуче настає відновлювальне зростання. Так було завжди і так буде завжди.

Джерело