Як стати генієм: лише один продукт здатний істотно поліпшити роботу мозку

Попереду сесія або важлива робоча нарада, що вирішує вашу долю, а мозок навідріз відмовляється активізувати резерви? Запам'ятовуйте, який один знайомий усім продукт пробудить у вас потенціал Ейнштейна, інформує gazetapo.lviv.ua.

Ви напевно стикалися з ситуацією, коли потрібно зібратися і змусити мозок працювати на межі можливостей, а організм ніби сам протестує проти цього. У такі моменти ми всі потребуємо чарівного помічника, з подачі якого ви раптом почнете краще міркувати і продуктивніше виконувати поставлені завдання.

Якраз такою паличкою-виручалочкою в періоди підвищених розумових навантажень може стати один простий продукт. На думку лікарів, знайома нам з дитинства зелена цибуля завдяки великому вмісту вітамінів і мікроелементів буквально творить чудеса і вмикає потаємні резерви мозку, про які раніше ви й не здогадувалися.

Найбільше вона необхідна в критичних ситуаціях. Ці хрусткі пір'їнки змусять мозок працювати швидше і набагато ефективніше, ніж зазвичай, розповіли експерти.

Лікарі додали, що за вмістом корисних речовин зелена цибуля навіть перевершує більш звичну для більшості ріпчасту. Весь секрет у великій кількості калію, який бере участь у передачі нервових імпульсів і насиченні киснем головного мозку. Єдине, про що вам варто подбати, налягаючи на цибулю, — так це про свіжість дихання!

Джерело