Ініціатива на боці України: у Чорному морі вже шосту добу немає військових кораблів рф

російських військових кораблів вже шосту добу немає в Чорному морі.

Про це в етері телемарафону розповів речник Військово-Морських Сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

Так окупанти відреагували на знищення патрульного корабля «сєргєй котов».

«Вони намагалися в інформаційному просторі зробити вигляд, що «жертв нєт». Але досі вивчають наслідки тієї атаки. Та навіть не виходять в море. Але так не буде постійно. І в якийсь момент вони повернуться до виконання завдань», — зазначив Дмитро Плетенчук.

Поповнення у складі «підводного» чорноморського флоту рф: експерти розповіли про знищений патрульний корабель «сєрґєй котов»

Наразі, за словами речника Військово-Морських Сил ЗСУ, у Чорному морі ситуація стабільна, а ініціатива фактично на боці України. Також окупанти були вимушені передислокувати основні свої активи в новоросійськ. У першу чергу носії крилатих ракет.

«Окупанти звели до мінімуму перебування кораблів у портах окупованого Криму. Там залишаються одиниці, яким не знайшлося місця в місцях базування в новоросійську, сочі, туапсе. У Криму залишаються не такі цінні та корисні для рф активи», — підкреслив Дмитро Плетенчук.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч з 4 на 5 березня спецпідрозділ ГУР МО України Group 13 атакував патрульний корабель «сєргєй котов». Судно зазнало пошкоджень корми, правого та лівого бортів. Вогневе ураження відбулось у територіальних водах України, неподалік Керченської протоки.

Джерело