Інноваційні «теплі» технології та послуги монтажу кондиціонерів від Solclimat

Комфортні умови проживання в окремій оселі, в тому числі шляхом забезпечення потрібних параметрів температурного режиму, можна створити завдяки впровадженню енергоефективних рішень та нових технологій. Використання сучасних теплих технологій на кшталт теплових насосів повітря-вода, які можуть нагрівати воду в системі теплої підлоги, якісного кліматичного обладнання та всесезонних вакуумних сонячних колекторів для нагріву води та повітряних сонячних колекторів для обігріву житлових приміщень є одним з найсучасніших варіантів забезпечення повної енергонезалежності домогосподарства та економії коштів на оплаті енергоносіїв.

Деякі особливості стандартного монтажу кондиціонерів

Завдяки сучасним тепловим насосам, кондиціонерам та сонячним колекторам власники приватних садиб можуть обмежити до мінімуму споживання дорогих невідновлювальних енергоносіїв на кшталт природного газу та позбудуться залежності від їх постачальників. Одним з варіантів забезпечення максимально комфортного мікроклімату в приміщенні є монтаж кондиціонерів у Вінниці, який передбачає:

  • доставку відповідного кліматичного обладнання до місця його розташування та визначення оптимального місця, де будуть встановлені внутрішній та зовнішній блоки кондиціонера;
  • прорізання в несучій стіні будівлі наскрізного отвору, у місці розташування якого буде змонтовано зовнішній блок кондиціонера з використанням стандартних кронштейнів. Зазвичай зовнішній блок монтується під вікном, що дозволяє не використовувати під час монтажу спеціального транспорту чи послуг альпіністів;
  • монтаж внутрішнього блоку, що входить до складу кліматичного обладнання.

Внутрішній блок кондиціонера встановлюється з врахуванням необхідності забезпечення комфортних умов використання обладнання для нагрівання чи охолодження повітря (в залежності від пори року).

Що передбачає нестандартний вид монтажу кондиціонера

Виконання послуг з нестандартного монтажу кондиціонера, які можна замовити на сайті https://solclimat.com.ua передбачає прокладання трубопроводів (магістралі0 між зовнішнім та внутрішнім блоками системи кондиціювання повітря довжиною понад три метри (зазвичай для прокладки магістралі проводять штроблення стін або проводять її монтаж в спеціальному пластиковому кабель-каналі.

Крім того, нестандартний вид монтажу кондиціонера може потребувати прорізання в несучій стіні більше одного наскрізного отвору або його облаштування в стіні, що містить монолітний армований бетон. В окремих випадках для монтажу кондиціонера можливе залучення альпіністів або спеціальних автомобільних чи підвісних вишок.