“Іноді трапляються казуси”: Чоловік захотів роздільний бюджет, жінка погодилася і підрахувала вартість всього

Є зараз така модна тенденція — роздільний бюджет. Особливо нова схема сподобалася чоловікам — начебто і одружений, і в побуті обслужений, і обласканий як слід, і гаряча їжа, і чисті простирадла. А гроші — ось вони, у кишені, інформує Ukr.Media.

Вже ніхто не дивується і не ображається, якщо якийсь Василь запропонує жінці жити кожен своїм гаманцем. Але іноді у цій справі трапляються справжні казуси.

Так, наприклад, у приватний будинок до однієї дами намірився оселитися її новий коханий. Начебто люди вже літні, обидва не вперше одружені. Зустрічі приносять радість, розлучатися не хочеться, обидва готові з'їжджатися.

І ось тут кавалер раптом каже. Мовляв, люба, ми з тобою люди сучасні, давай будувати роздільний бюджет за європейським варіантом. Ти свою половину вносиш у побут, і я свою половину. Усі витрати навпіл.

Жінка спочатку здивувалася, навіщо такі складнощі. Зарплата в обох практично однакова, плюс-мінус. А потім підрахувала, подумала, зважила всі за і проти та погодилася.

Тепер сидить, думає, як і спільний бюджет зберегти, і чоловіка не образити, і себе не обділити.

Вивела для себе наступні обов'язкові позиції:

– Продаж яєць та овочів зі свого городу здійснюватиметься чоловікові за середньоринковими цінами (а якщо в готовому вигляді, то дорожче);

– Користування підвалом з вареннями, соліннями та грибочками, що тануть у роті, за окрему плату (можна придбати абонемент зі знижкою);

– Побутове обслуговування чоловіка, прання його речей та миття за ним посуду, прасування, якщо буде потрібно, страви на замовлення — відповідно до спільно встановленого та затвердженого обома прайс-листу, і ніяк інакше;

– Продукти, що знаходяться в холодильнику на момент приїзду чоловіка будуть описані та враховані;

– А ще непогано б записати заздалегідь поточні показання лічильників, включити в загальний рахунок амортизацію побутової техніки тощо.

Відчуваємо, велике розчарування чекає на аматора європейських стандартів.

Хоча якщо брати формальний бік питання, то це і є "по-чесному". А така схема, де жінка в обслуговуванні, а грошики — нарізно, це якраз не по-чесному, це по-хитрому.

Джерело