Канада відкрила свій ринок для українських яєць

Фото: pixabay.com (ілюстративне фото) Канада відкрила ринок для яєчних продуктів з України

Експорт яєчних продуктів до Канади можливий лише у разі співпраці з ліцензованими імпортерами у Канаді.

Українські виробники яєчних продуктів відтепер зможуть експортувати продукцію до Канади. Про це повідомила Держпродспоживслужба у вівторок, 11 червня.   Зазначається, що відповідний ветеринарний сертифікат погоджений компетентними органами обох країн.   “Новий ринок – економічна стабільність для національного виробника, збереження робочих місць, особливо в часи війни, та посилення конкурентоспроможності України на світовій торговельній арені. Разом з українськими дипломатами продовжуємо роботу в цьому напрямі”, – заявив очільник відомства Сергій Ткачук.

Експорт яєчних продуктів до Канади можливий лише у разі співпраці з ліцензованими імпортерами у Канаді.   Нагадаємо, експорт товарів Україною в травні став другим за обсягом від початку війни. Зокрема, за минулий місяць обсяг експорту товарів склав 12,2 млн тонн, а його вартість – 3,3 млрд доларів.

У травні Україна експортувала рекордний обсяг цукру. За результатами минулого місяця 65% цукру Україна експортувала до ЄС, 35% – до інших країн. 

Джерело