Кілька причин, чому в меркантильності жінки немає нічого поганого

Багато чоловіків, та й самі жінки, засуджують меркантильність. Виявляється, нічого поганого в ній немає. Навпаки, на думку багатьох експертів, жінка повинна бути меркантильною. На те є кілька причин, інформує gazetapo.lviv.ua.

За жінкою право вибору

Згідно з дослідженнями вчених, еволюція зробила жінок головними у коханні і в продовженні роду. Народження дитини — це неймовірна праця і нелегке завдання, тому мати може і повинна вибирати «найсильнішого самця зі зграї». Стосовно до сучасного світу — жінка повинна і має повне право вибирати того чоловіка, який забезпечить дах і їжу її дітям.

Якщо є можливість, чому б нею не скористатися

Як то кажуть, попит народжує пропозицію. Багато чоловіків самі готові робити дорогі подарунки жінкам заради їх уваги. У цьому немає нічого поганого і ганебного. Жінка може попросити подарунок або «присмоктатися до гаманця» свого супутника. Це не злодійство, адже чоловікам подобається робити приємне для коханої жінки. Головне — не маніпулювати чоловіком заради вигоди.

Жінки можуть вимагати плати за свою працю

Грубо кажучи, меркантильність потрібно заслужити. Якщо жінка нічого не робить, то нехай задовольняється малим. Буває так, що представниця прекрасної статі працює на роботі п'ять днів на тиждень, а потім ще сидить з дітьми вечорами, не займаючись тим, що їй подобається. В такому разі вона повністю заслуговує подарунків і додаткового фінансування від чоловіка.

Високі ризики

Жінкам часом потрібно платити, про що говорять закони. Наприклад, йдеться про аліменти. Більш того, якщо жінка вагітна, вона не може працювати, тому їй виплачує компенсацію держава і повинен виплачувати компенсацію чоловік. Жінка просто дуже вразлива, тому їй потрібні гроші для життя в той час, коли вона безпорадна. Це як в стародавні часи — чоловік повинен був принести м'ясо, тому що жінка сама не зможе зловити здобич.

Так чи інакше, в меркантильності нічого поганого немає. Головне, щоб жінка теж щось давала натомість, адже у коханні не буває так, що один дає, а другий тільки забирає.

Джерело