Колишні грабіжники поділилися своїми секретами і розповіли як не стати об’єктом пограбування

Раніше ці люди заробляли на тому, що грабували наші будинки. Тепер вони пішли з професії і розповідають свої секрети, щоб ми не стали жертвами злодіїв, інформує gazetapo.lviv.ua.

Перше правило, про яке говорили майже всі: потрібно купити систему зовнішнього освітлення, якщо не хочете зайвої уваги злочинців.

"Я ніколи навіть не наближався до будинку, якщо на ньому встановлені ліхтарі", — зазначив один професіонал.

Але встановити — пів справи. Потрібно систему правильно використовувати.

По можливості включайте зовнішнє освітлення на ніч. Будинок без освітлення може сподобатися грабіжникові, адже всередині, можливо, нікого немає або господар вже спить. Будь-які темні або ділянки в тіні ідеально підходять для того, щоб грабіжник спробував непомітно підібратися до будинку.

Друга порада — завести домашню тварину. Причому зовсім не обов'язково приручати бійцівську породу: такса або чихуа-хуа — теж варіант. Навіть невеликий гавкіт точно відлякає потенційного домушника, адже змагатися зі звіром ніхто не планує.

Пункт третій — збираючись у відпустку, постарайтеся робити це якомога непомітніше. Не потрібно з самого ранку бігати по двору з сумками і валізами. Це зелений прапор для будь-якого злодія — скоро в квартирі нікого не буде. Також було б добре домовитися зі знайомим, щоб той зрідка заглядав до вас і проводив час. Коли ви поїдете з міста, потрібно включати світло вдома і прибирати кореспонденцію з поштової скриньки — так ймовірність, що до вас нагряне грабіжник, буде ще нижче.

Грабіжники можуть з легкістю визначити, чи поїхала сім'я у відпустку. Знаки, що вдома нікого немає, всюди: забиті поштові скриньки, темрява у вікнах по кілька днів.

Неочевидний, але дуже важливий пункт. Якщо ваш будинок вже колись грабували, подумайте: а чи не хочете ви переїхати?

Це може здатися нелогічним, але домушники дуже часто повертаються в квартири і будинки, які вже одного разу пограбували. Так що стати жертвою грабежу двічі — це не невдача, а цілком реальна перспектива. Найцікавіше — чому злочинці повертаються.

"Швидше за все, люди, яких вони пограбували, вже замінили речі, які у них вкрали, і часто нові ще кращої якості, ніж раніше".

Джерело