Кухня на замовлення: які критерії впливають на її вартість

Кухня, яка виготовляється на замовлення, безумовно, є не найдешевшим рішенням. Але попри це, сьогодні для великої кількості людей ця послуга є доволі актуальною. Такий підхід дозволяє вибрати власний дизайн, підкреслити індивідуальний смак кожного власника та ідеально заповнити наявний простір приміщення. Серійні кухні в цілому можуть задовольнити ваші потреби, але вони не такі надійні та у своєї більшості мають більш стандартний вигляд. Тож найкраще купувати гарнітури на замовлення. Для цього краще обрати компанію, де є можливість поспілкуватись з дизайнером та обговорити всі деталі.

Від чого залежить вартість кухні на замовлення

Компанія-виробник ReStyle виготовляє дизайнерські кухонні меблі, враховує розміри приміщення, розробляє дизайн та індивідуально підбирає матеріали при створенні. Тому вартість кухні на замовлення залежить від ваших особистих побажань. Частини, з яких складається кухня, впливають на її ціну, тому розглянемо їх докладніше:

  • Корпус кухонних меблів. Найчастіше для корпусу використовують ЛДСП. Ефективним є застосування плит, товщина яких становить 16 мм, а ще краще – 18 мм, бо це безпосередньо впливає на міцність та якість основи кухні.
  • Габарити та конфігурація. Особливості приміщення впливають на вартість кухні. Виходячи з цього, вона може бути прямою, кутовою, з островом чи паралельною. Дешевше обходяться прямі гарнітури.
  • Фасади. Вартість фасадів може складати майже половину ціни гарнітура. На ціну фасадів впливає дизайн та матеріал виготовлення. Мінімалістичний буде коштувати значно менше, ніж, наприклад, рельєфний.
  • Фурнітура та комплектуючі. Спеціальні амортизатори, демпфери, доводчики, приховані ручки та інші комплектуючи допомагають зробити користування кухнею більш комфортним. Спеціальні органайзери для шухляд, висувні полиці та інше незначно впливають на бюджет кухні. Але від кількості шухляд та якості фурнітури залежить зручність використання та загальна ціна.
  • Варіант стільниці. Пропонуються різні види стільниць. Найголовніше, щоб поверхня виконувала свої головні функції та витримувала необхідне навантаження. Доступним варіантом є стільниця із вологостійкого ДСП, вкритого лаком, яка може прослугувати вам довгі роки. Якщо ви прагнете естетики, віддавайте перевагу стільницям із натуральних матеріалів – вони мають вишуканий вигляд та більшу вартість.

Такі важливі складові допоможуть вам заздалегідь розрахувати, яку вартість має кухня на замовлення.

Де краще за все купити кухню на замовлення

Якщо ви мрієте придбати якісну та надійну кухню на замовлення, звертайтеся до компанії з виготовлення дизайнерських меблів ReStyle. Команда професіоналів своє головною метою бачить те, щоб якомога більшість людей мала можливість купувати якісні меблі. Замовлення ви можете зробити онлайн, взірці матеріалів – отримати поштою. У результаті ви будете мати готовий проект високої якості та з гарантією, виконаний професійним дизайнером.