Магічні властивості скарбнички: у якій краще зберігати монети, щоб примножити свій добробут

Знаючі люди досі тримають удома скарбнички. Саме вони здатні привернути матеріальне благополуччя та багатство в дім, інформує gazetapo.lviv.ua.

Щоб налагодити контакт із грошима, знайте: скарбничка має бути в кожного. Адже це місце, де гроші присутні завжди і їх можна в прямому сенсі помацати.

Для початку виберіть, який вигляд матиме ваша скарбничка. Часто для цієї мети віддають перевагу глиняним варіантам, і це правильно — вони найдавніші, енергетично цінні.

Можна віддати перевагу:

  • свинці — вона символізує багатство, яке зростає з кожним днем;
  • кішці, яка вчить хитрощів в управлінні та розпорядженні грошима;
  • собаці — захистить накопичене від будь-яких зазіхань;
  • сові — подасть приклад мудрого підходу до витрат.

Існують скарбнички і у вигляді інших фігур — це вже на вашу думку. Бажано, щоб вони були зеленими, золотими або з фіолетовими відтінками. До речі, замість глиняної фігурки можна як скарбничку вибрати мішечок червоного кольору.

Перш ніж кидати гроші в скарбничку, над нею треба провести ритуал. Покладіть перед собою п'ять монет будь-якого номіналу і кожну помістіть у скарбничку зі словами: «Гроші падають, мені багатство та прибуток обіцяють». Після цього зачекайте на добу. Потім можна наповнювати скарбничку, як завжди.

Деякі люблять перераховувати накопичені монети. Езотерики не радять цього робити, але, якщо дуже хочеться, краще здійснювати підрахунки на молодик, а потім знову міцно закривати скарбничку.

Хтось скаже: «Хіба можна розбагатіти, кладучи лише дрібницю?» Справа не в цих накопиченнях. Скарбничка — це лише символ багатства та достатку. Маючи його та вміючи ним користуватися, ви розбагатієте не на ту кількість монет, які виявляться кинуті всередину, а значно більше! Гроші починають надходити з інших джерел.

Час від часу підходьте до скарбнички, гладьте її з боків і примовляйте: «Скарбничка вірна, скарбничка мудра, багатства примнож, грошики щоб до мене йшли». А коли настане час розбити скарбничку, зробіть це з гарним настроєм і зі словами: "Монетка до монетки, і всі в мій гаманець ідуть". Після цього можна купувати нову скарбничку.

Ті, хто все роблять правильно, вже через кілька місяців помічають, що витрати даються легше, ніж раніше, грошей поступово починає вистачати, борги (якщо є) скорочуються. Спробуйте й ви!

Джерело