Макс Кріппа здійснив покупку бізнес-центру “Парус” у Вадима Столара

Максим Кріппа, власник кіберспортивної команди NAVI, уклав угоду з бізнесменом Вадимом Столаром щодо придбання бізнес-центру «Парус» в центрі Києва. Згідно з оприлюдненими даними від сервісу Opendatabot, з грудня Максим Кріппа офіційно став головним бенефіціаром БЦ «Парус».

Про це повідомляє «Прайм Ньюз» з посиланням на інформацію у державних реєстрах. 

Вадим Столар до цього часу контролював 80% «Парус Холдинг» через фонд «Генезис», а решта 20% належала його колишній дружині Інні Майструк.

Цікаво, що Максим Кріппа, власник NAVI, розширює свої інвестиції за межами кіберспорту. Придбання бізнес-центру «Парус» у центрі Києва є значущим кроком у його бізнес-портфелі. За таких обставин, його співпраця з Вадимом Столаром, колишнім власником, відкриває нові можливості як для Кріппи, так і для самого бізнес-центру.

Що відомо про хмарочос «Парус»

Робота БЦ “Парус” на вулиці Мечнікова, 2 під новим керівництвом компанії “Ола Файн”, яку контролює Макс Кріппа за підтримки фонду “АРС Кепітал”, відображає новий етап розвитку цього бізнес-центру. Знаходячись у престижній категорії “преміум-класу А”, “Парус” став визначною локацією на карті Києва.

Ця 33-поверхова будівля, що охоплює загальну площу близько 70 тисяч квадратних метрів, з яких 50 тисяч відведено під оренду, відіграє ключову роль у бізнес-житті столиці. Бізнесмен Максим Кріппа надасть БЦ “Парус” більше інвестицій та можливостей. Це сприятиме подальшому розвитку та інноваціям в обслуговуванні клієнтів, а також збільшенню ефективності використання простору для задоволення потреб орендарів у преміум-класових офісних приміщеннях.

Кріппа Максим Володимирович

Кріппа Максим Володимирович
Кріппа Максим Володимирович

Макс Кріппа активно впроваджує стратегічний підхід до розвитку свого бізнес-портфоліо, охоплюючи різні галузі, включаючи IT, кіберспорт і нерухомість. Він також володіє компанією GSC Game World, розробником відомої гри S.T.A.L.K.E.R., що підкреслює його інтерес до інноваційних технологій і креативних галузей.

Придбання “Паруса” може вказувати на бажання Макса Кріппи зробити внесок у розвиток сучасної комерційної нерухомості в Києві, поєднуючи свої знання і досвід у технологічному секторі з управлінням великими просторами інноваційних офісів та бізнес-центрів.