На Львівщині молоде подружжя судитимуть за зухвале інтернет-шахрайство | Кримінал

Зловмисників, котрі видурювали у людей гроші, пропонуючи придбати водійські посвідчення, викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно зі слідчими Яворівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Яворівської окружної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, 27-річний чоловік та його 24-річна дружина, мешканці одного з сіл Яворівського району, розмістили в мережі Інтернет оголошення з пропозицією усім охочим придбати посвідчення водія. Однак, після того як «клієнти» переказували зловмисникам гроші, ті на зв’язок з ними більше не виходили.

До того ж, аби приховати походження коштів, отриманих злочинним шляхом, чоловік і дружина користувалися банківською карткою, яка була відкрита на ім’я іншої особи. А вже з неї переказували гроші на власні рахунки.

Правоохоронці задокументували чотири факти незаконної діяльності подружжя – двоє з їх «клієнтів» втратили по 4 тисячі гривень, ще двоє – по 5 тисяч гривень.

Досудове розслідування завершене. Обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Львівської області