На Львівщині судитимуть зловмисника, який вигадав шахрайську схему привласнення меду | Кримінал

Обвинувачений брав у пасічників мед нібито для подальшої реалізації його за кордоном, а гроші, які мав їм передати після оборудки – привласнював.

Як встановили оперативники кримінальної поліції спільно із слідчими Золочівського районного відділу поліції, 55-річний мешканець одного з сіл Червоноградського району у шахрайський спосіб заволодів медом у двох мешканців Золочівщини – жінки віком 72 роки та 36-річного чоловіка.

В обох випадках зловмисник запропонував пасічникам придбати у них мед нібито для подальшої реалізації за кордоном. При цьому, мед він забирав у потерпілих відразу після досягнення усної домовленості, а гроші за нього обіцяв віддати після реалізації.

Розцінки на товар сторони визначали індивідуально. Так, жінка-пасічниця передала «заготівельнику» 140 кілограмів меду на загальну суму майже 22 тисячі гривень, а чоловік – 414 кілограмів меду, вартість якого, за домовленістю, становила 27 тисяч гривень.

В подальшому ні пасічник, ні його колега не отримали від «підприємця» ні грошей, ні самого меду. Зрозумівши, що стали жертвами шахрайства, вони звернулись по допомогу в поліцію.

Досудові розслідування у кримінальних провадженнях завершені. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченому – позбавлення волі на строк до трьох років.

За матеріалами поліції Закарпатської області