На Рівненщині працівницю банку судитимуть за результатами провадження «in absentia» | Кримінал

За публічного обвинувачення прокурорів Здолбунівської окружної прокуратури жительку Костополя визнано винною у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем, підробці банківських документів, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом та несанкціонованих діях з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах.

Прокурор довів, що жінка, перебуваючи на посаді контролера-касира філії державного банку в Костополі, без дозволу клієнтів незаконно втручалася в роботу електронно-обчислювальних машин банку, відкривала рахунки, підробляла платіжні документи на переказ та в подальшому використовувала їх для зняття готівки через касу фінансової установи.

Своїми діями обвинувачена привласнила майже 500 тис. грн та вивела їх в неконтрольовану готівку, легалізувавши таким чином дохід, одержаний злочинним шляхом.

Згідно з вироком суду жінку визнано винною та засуджено до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, що пов`язана з обігом товаро-матеріальних цінностей та з фінансово-банківською діяльністю строком на 3 роки з конфіскацією належного на праві власності майна.

Наразі зловмисниця переховується від органів правосуддя, тож судовий розгляд здійснювався у спеціальному судовому провадженні «in absentia».

За матеріалами Рівненської обласної прокуратури