На Вінниччині пройшов всеукраїнський форум для екологічно-активної молоді «Ecofuture of Ukraine»

За словами Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної, у заході взяли учать 140 учасників та учасниць, члени молодіжних рад з усієї України.

Панельні дискусії з різних тем, провідні експерти у еко-сфері серед яких підприємці та громадські діячі. Виступ Юлії Овчинникової, народної депутатки, голови підкомітету з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об‘єктів природно-заповідного фонду та з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Майстер-класи з оформлення та висадки екологічних, природних квітників виготовлення еко-паперу, розпису футболок, виготовлення свічок з вощини, розпису еко-сумок створення арт-інсталяції. А головне – нетворкінг.

«Об’єднуємо молодь з усієї України – відновлюємо нашу країну!» – підкреслила  Наталя Заболотна.

Форум реалізований Міністерством молоді та спорту України, Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації у партнерстві з громадською організацією «ЕкоБенд».

 

Джерело