На Вінниччині створено підрозділ патрульної поліції для обслуговування усіх громад Хмільницького району

Безпека жителів Вінницької області – передусім!

Масштабний захід, спрямований на удосконалення системи реагування поліції на повідомлення та звернення громадян у Хмільницькому районі відбувся сьогодні у Козятині.

За дорученням Начальника ОВА Сергія  Борзова, у заході взяв участь його заступник Андрій Кавунець.

З нагоди впровадження нової уніфікованої моделі на території Хмільницького району Вінниччину відвідали заступник Голови Національної поліції – керівник патрульної поліції  генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції генерал поліції третього рангу Євгеній Жуков, керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Джошуа Тембладор та спеціалісти з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Також на заході були присутні керівництво поліції регіону та очільники територіальних громад Хмільницького району.

Звертаючись до присутніх, заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець, наголосив, що пріоритет обласної військової адміністрації є незмінним: незалежно від того, де проживає мешканець області – в обласному центрі чи у найвіддаленішому населеному пункті. Він повинен відчувати себе безпечно, комфортно та мати доступ до всіх послуг.

«Реалізація пілотного проекту із впровадження патрульної поліції у районах нашої області, а не лише в обласних центрах, справді, на часі. Мешканці сьогодні хочуть бачити присутність поліцейських і відчувати захист. Останні дослідження показують суттєве зростання рівня довіри до роботи поліції. Це дорогого варте, адже свідчить, що поліція своєю щоденною працею забезпечує правопорядок по всій території України».- зауважив заступник Начальника ОВА.

У свою чергу, Олександр Фацевич підкреслив, що цей день є визначним для області.

«Створюючи підрозділ патрульної поліції, який буде обслуговувати увесь Хмільницький район, ми показуємо, нашу силу не тільки на фронті, але й на «умовно мирних територіях». Адже, попри жорстоку війну, продовжуємо удосконалюватися та змінювати підходи до роботи. Бо головне завдання поліцейських – захищати мирне населення». – зазначив керівник патрульної поліції.

Крім цього, Олександр Фацевич акцентував, що підрозділи поліції, в тому числі патрульної, наразі виконують бойові завдання на фронті. Зокрема, згадав про підрозділ «ХИЖАК», на базі якого буде створена ціла бригада. Також у кожній області формують підрозділи, які разом зі Збройними Силами, будуть захищати Україну.

Під час заходу начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков відзначив, що ряди Нацполіції України поповнили молоді вмотивовані люди.

«Ми формуємо нові підрозділи, розвиваємось. Зараз на фронті воює підрозділ Національної поліції «Лють», як і підрозділ «Еней» та «Цунамі». Кожен день вони знищують ворога. В той же час – маємо патрулювати вулиці наших міст, захищати й оберігати жителів, дітей, літніх людей. Відповідальність за їх спокій лежить на нас, адже ніхто більш цього не зробить»,- підкреслив Євгеній Жуков.

Щоденну кропітку, важку роботу, яку виконують підрозділи Національної поліції, Департаменту патрульної поліції та усі партнери, долучені до цього процесу, відзначив керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Джошуа Тембладор.

«Я хочу запевнити, що ми в Посольстві США, як і Сполучені Штати Америки загалом, підтримуємо вас та будемо з вами до перемоги». – зазначив Джошуа Тембладор.

Керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США також підкреслив, що вимоги суспільства до поліції були від 2014 року і є зараз.

«Ми раді бути частиною процесу реформування поліції в Україні. Пишаємося вашими досягненнями, адже ви робите громади сильнішими. З впевненістю можемо сказати, що це вже є поліція нової генерації. Переконані, що цей процес буде продовжуватися. Громади підтримують цей проект і, власне, це й забезпечує його успішність». – додав Джошуа Тембладор.

Попри війну, поліція змінюється, розвивається, стає ефективнішою. На території області успішно реалізуються проекти «Поліцейський офіцер громади», свою доцільність демонструє запровадження системи Custody Records.

Дякуємо нашим іноземним партнерам за підтримку.

Переможемо!

 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця та представників поліції
 • фото представників поліції
 • фото службових автівок
 • фото учасників заходу
 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця
 • фото представників поліції
 • фото учасника заходу
 • фото учасника заходу
 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця та представника поліції
 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця та учасників заходу
 • фото учасників заходу
 • фото представника поліції у приміщенні
 • фото представників поліції під час огляду приміщення
 • фото приміщення
 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця та учасників заходу
 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця та учасників заходу
 • фото заступника Начальника ОВА Андрія Кавунця та учасників заходу

Джерело