На Вінниччині підуть під суд організатори мережі продажу контрафактних цигарок. ФОТО | Кримінал Вінничини

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно двох організаторів та двох співвиконавців організованої злочинної групи за обвинуваченням в незаконному придбанні, зберіганні, збуті і транспортуванні з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, вчиненому організованою групою осіб.

Досудовим розслідуванням встановлено, що протиправну діяльність четверо спільників розпочали у другій половині 2022 року. Двоє «працювали» в Одесі, звідки нелегальний тютюн роз’їжджався по регіонах країни, двоє координували «бізнес» на Вінниччині, де функціонувало 27 «точок» з продажу контрафакту (обвинувальні акти щодо продавців також скеровано до суду). 

Під час документування злочину було проведено близько пів сотні обшуків, у ході яких виявлено та вилучено понад 100 тис. пачок цигарок загальною вартістю 5 млн грн, майже 1,5 млн грн готівкою, записи з «чорною бухгалтерією», засоби зв’язку, носії інформації тощо.

Такий злочин карається штрафом від 5 000 до 10 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело