На Вінниччині повідомлено про підозру шахраям, які торгували високими посадами. ФОТО | Кримінал Вінничини

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозру двом особам у шахрайстві та підбурюванні до надання неправомірної вигоди.

За даними слідства, підозрювані є членами громадської організації, яка позиціонує свою діяльність як антикорупційну. Чоловіки видавали себе за співробітників так званого Антикорупційного комітету при Верховній Раді України, «прикриваючись» підробленими посвідченнями, клонованим вебсайтом, юридичними адресами тощо.

На початку жовтня підозрювані звернулися до керівниці однієї з установ м. Вінниці, запропонувавши сприяння у просуванні по службі. За 20 тис доларів США вони обіцяли нібито за допомогою службових осіб органів центральної влади скасувати наказ профільного міністерства, який перешкоджає їй бути призначеною на постійну посаду в установі.

Про незаконну пропозицію посадовиця повідомила правоохоронні органи. Під час передачі всієї суми неправомірної вигоди ділків затримано.

Наразі їм повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії, спрямовані на всебічне дослідження обставин кримінального правопорушення.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело