На Вінниччині учасників злочинної групи підозрюють у масштабному виготовленні контрафактного алгоколю. ФОТО | Кримінал Вінничини

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомлено про підозри 17 мешканцям Могилева-Подільського Вінницької області у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв у складі організованої групи.

За даними слідства, напої незаконно виготовлялись у підпільних цехах та надалі реалізовувались через інтернет-платформи по всій Україні.

У ході проведення 64 санкціонованих обшуків у нежитлових приміщеннях, які використовувались як місця для виготовлення алкогольної продукції, за місцями проживання та в транспортних засобах фігурантів, вилучено понад 24 тис. літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції у різноманітних ємностях і тетрапаках, 84 тис. пакувальних матеріалів. До того ж вилучено сировину, обладнання та інше.

Такий злочин карається позбавленням волі до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело