На Вінниччині учасників злочинної групи судитимуть за збут контрафактних алкоголю та цигарок. ФОТО | Кримінал Вінничини

Прокурорами Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо організатора та двох учасників організованої злочинної групи, яка займалася незаконним розповсюдженням контрафактних алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

За даними слідства, у Вінницькому районі місцевий житель у січні цього року створив організовану групу з метою зберігання, перевезення та збуту підакцизних товарів (алкогольних напоїв та тютюнових виробів), залучивши до її складу двох своїх знайомих.

Організатор робив замовлення в «оптовика» і купував незаконно виготовлені горілчані напої у тетрапаках ємністю 10 літрів та полімерних пляшках ємністю 1,5 л, спирт в бочках по 200 літрів, а також незаконно виготовлені цигарки.

Отриману нелегальну продукцію спільники накопичували у підсобних приміщеннях, звідки для продажу розвозили по магазинах та МАФах на території Вінницького району.

Під час обшуків в обвинувачених виявлено та вилучено транспортні засоби, що використовувалися під час вчинення злочину, 4 280 літрів фальсифікованого алкоголю в тетрапаках та пластиковій тарі, а також 1900 літрів спирту, на які накладено арешт.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело