На Запоріжжі судитимуть колишнього майора поліції, який подався у рашистські поліцаї | Кримінал

Прокурори Запорізької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно правоохоронця з смт Якимівки Мелітопольського району за фактом державної зради.

За даними слідства, з початку повномасштабного начальник чергової частини одного з відділів поліції Мелітопольського РУП зрадив присязі на вірність українському народу та перейшов на бік ворога. 

За пропозицією окупаційної адміністрації рф очолив «народну міліцію смт. Якимівки», а потім так званий «отдел полиции № 3 (дислокации пгт. Акимовка) УВД по г. Мелитополю и Мелитопольскому району ГУВД в Запорожской области».

Обіймаючи керівну посаду окупаційного силового відомства псевдоправоохоронець виконував будь-які злочинні вказівки ворога. Забезпечив зміну державної символів України, розміщену на будівлях органів влади  Якимівської селищної територіальної громади, на символіку країни-агресора. Організував незаконне вилучення табельної вогнепальної зброї, закріпленої за співробітниками поліції Мелітопольського РУП. Керував та брав безпосередню участь у розшуку громадян, які чинять спротив окупаційній владі, та вирішував питання з їх доставки до окупаційної «поліції».

Наразі він  звільнений з органів Нацполіції України та позбавлений звання майора поліції.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури