Обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова передали якісне медичне обладнання від International Medical Corps та компанії AstraZeneka

Вінницька ОВА має тісні зв’язки та постійну співпрацю з International Medical Corps (Міжнародним Медичним Корпусом).

Ця гуманітарна організація є глобальною службою швидкого реагування, що відома своєю місією поліпшення доступу до якісної медичної допомоги та розвитку медичних послуг у всьому світі.

Представники International Medical Corps разом із заступником директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Тетяною Бондаренко відвідали сьогодні Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І. Пирогова.

За підтримки AstraZeneca, International Medical Corps здійснив закупівлю низки важливих виробів медичного призначення, включаючи анкери, гвинти для фіксації та спеціалізовані інструменти, необхідні для проведення різноманітних хірургічних процедур. Ці засоби були передані до Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова  для надання високоякісної медичної допомоги пацієнтам.

В’ячеслав Майко, завідувач центру ортопедії, ендопротезування та реконструктативної травматології лікарні ім. М.І. Пирогова, подякував Генеральному директору AstraZeneca Україна Євгенію Гайдукову,  який  разом із  представниками International Medical Corps у Вінниці передав  уже другу частину донації для закладу.

«Роботи у нашому відділенні багато – 18 операцій щодня, тож ваша допомога для нас є дуже цінною і своєчасною»,-  підкреслив В’ячеслав Майко.

Вадим Луцишин –  ортопед-травматолог вищої категорії, який безпосередньо займається лапароскопічними операціями, запросив на зустріч пацієнта, що лише день тому переніс оперативне втручання  із застосуванням високоякісних імплантів  американської фірми «Arthrex», закуплених AstraZeneca, завдяки співпраці з ІМС.

«Владиславу була виконана малоінвазивна  операція – резекція медіального меніска і реконструкція передньої хрестоподібної зв’язки.  – коментує хірург. –  Для фіксації ми використали саме імпланти фірми «Arthrex», які на сьогодні є найкращими в світі. Гвинти такі, що протягом двох-трьох років розсмоктуються, тобто їх в організмі не буде. Завдячуючи International Medical Corps, лікарня має змогу повністю безкоштовно надавати їх нашим пацієнтам».

Після такої операції одужання йде досить швидко. У випадку Владислава реабілітація до побутового рівня буде займати близько шести тижнів, а до повного фізичного навантаження на суглоб має пройти приблизно три місяці.

Представники International Medical Corps та AstraZeneca також оглянули і Центр медичної реабілітації, що функціонує на базі обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

Тетяна Бондаренко підкреслила, що забезпечення якісної та доступної реабілітаційної допомоги наразі є одним із пріоритетів роботи медичної галузі області. «Кожна людина, без привʼязки до статусу чи групи інвалідності, повинна мати можливість отримати  безоплатні послуги з відновлення».

Посадовиця розповіла про перспективу розвитку Центру медичної реабілітації, який незабаром матиме окрему будівлю, де будуть більші площі та більші можливості для встановлення обладнання.

Тож під час зустрічі мова йшла про подальші напрямки допомоги, яку може отримати Вінниччина за підтримки  International Medical Corps та компанії AstraZeneka.

 • фото передачі медичного обладнання Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова
 • фото учасників зустрічі
 • фото учасників зустрічі
 • фото коробки з виробами медичного призначення
 • фото учасників зустрічі
 • фото учасників зустрічі
 • фото медичного обладнання
 • фото лікарів медичного закладу
 • фото лікарів медичного закладу
 • фото представників International Medical Corps
 • фото представниці International Medical Corps
 • фото лікаря Центру медичної реабілітації та представниці International Medical Corps
 • фото представника International Medical Corps

Джерело