Обвинувальний акт щодо дій Тульчинського міського голови передано до суду, – прокуратура Вінниччини | Кримінал Вінничини

Прокурорами Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням Тульчинського міського голови у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам. 

За даними слідства, восени 2021 року міський голова без відповідних правовстановлювальних документів та за відсутності правових підстав надав в оренду місцевому товариству з обмеженою відповідальністю земельну ділянку комунальної власності загальною площею понад 68 га для здійснення підприємницької діяльності.  

Обвинувачений, замість проведення аукціону, одноосібно підписав угоду з директором ТОВ без розгляду питання постійною комісією з земельних відносин та без відповідного рішення сесії міської ради. 

Внаслідок таких протиправних дій голови бюджет міської громади тільки у 2021 – 2022 роках недоотримав понад 2,8 млн грн надходжень. 

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводу УСБУ у Вінницькій області. 

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело