Переваги відкриття депозитів у банку «Кліринговий дім»

Кожна сучасна людина не обходиться у житті без банківських послуг. Це розрахунок у магазинах, кафе, різноманітних сервісах карткою, оплата онлайн та багато інших послуг, які надають банки. Акціонерне товариство банк «Кліринговий дім» має багаторічний досвід роботи (більше 25 років), вирізняється високим ступенем надійності й пропонує своїм клієнтам різні депозитні програми, направленні на збереження та примноження грошових накопичень.

Види депозитів

Банківський депозит – це вкладення грошей на певний час та під конкретні проценти. Існує декілька різновидів депозитів:

  • До запитання. Вкладення не мають обмеження у часі, активи вносяться у будь-якій сумі. Головною метою такого способу зберігання є не примноження, а використання надійного сховку. Процентна ставка рідко виходить за межі 1%, а зняти кошти можна у будь-яку хвилину, що для банків є ризиком.
  • Строкові. Розділяються на короткострокові (від місяця до року), середньострокові (1-3 роки) та довгострокові (більше 3 років). Більшість клієнтів надає перевагу другому варіанту, де можна довго не очікувати та отримати значну надбавку.

Який саме вид вкладень обрати, підкажуть менеджері фінансової установи, орієнтуючись на індивідуальні потреби, суму, термін, додаткові побажання (дострокове зняття, можливість поповнення тощо).

АБ «Кліринговий дім» пропонує наступні типи депозитів:

  • «Вільний у валюті» – до 1,45-2,6% річних.
  • «На замовлення» – до 15,8% річних у гривні строком на три місяці.
  • «Зростаючий» – до 16, 25% у гривні.
  • «Ощадний» – до 10,5%.
  • «Вільний ощадний» – 10,95% річних.

Слід враховувати, що отриманий дохід підлягає обов’язковому оподаткуванню. При оформленні вкладу клієнт підписує стандартний договір із установою, де чітко прописані усі умови та передбачені різні ситуації. У разі виникнення будь-яких питань можна звернутися до менеджера банку особисто, телефоном або написавши електронного листа.

Як відкрити депозит в АБ «Кліринговий дім»

Перш ніж відкрити депозит, варто ознайомитися з умовами вкладу, проаналізувати вигоду від процентної ставки відносно терміну та ринкової стабільності, проконсультуватися із менеджерами банку, щоб обрати найвигіднішу пропозицію.

Усі внески, що не перевищують суми у 350 тис. грн., підлягають обов’язковому страхуванню згідно з законодавством і повертаються у разі виникнення форс-мажорних обставин (відкликання ліцензії, ліквідація установи тощо).

Щоб відкрити рахунок накопичення, необхідно звернутися до банку або зайти на сайт, де відкриється меню онлайн-послуг. Тут можна вибрати підхожий депозит за описом і розрахувати прибуток на вбудованому калькуляторі. Залишилось оформити депозит згідно з умовами та підписати договір, попередньо ознайомившись із ним. Один примірник договору залишається в банку, інший отримує клієнт.

Слід враховувати, що процентна ставка залежить від суми вкладу, строку розміщення, валюти, умов внеску, наявності пільгових категорій та політики самого банку.