Під наркотиками скоїв смертельний наїзд на двох дітей – на Київщині засуджено водія | Кримінал

За принципової позиції ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури суд апеляційної інстанції залишив без змін вирок суду, яким чоловіка визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, що керує транспортним засобом під впливом лікарських препаратів, що спричинило загибель двох дітей.

Суд першої інстанції засудив чоловіка до 12 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 10 років. Також суд зобов’язав стягнути з нього на користь батьків загиблих 6 млн грн моральної шкоди.

Прокурори вкотре у суді довели, що на початку жовтня 2022 року в м. Сквира Білоцерківського району обвинувачений, керуючи автомобілем «Volkswagen Golf»  під дією лікарських препаратів, скоїв наїзд на двох дітей, що знаходилися на узбіччі дороги. Дівчата 7 та 8 років від отриманих тілесних ушкоджень померли на місці ДТП.

Заслухавши доводи сторін, апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисників, а покарання, призначене судом першої інстанції – без змін.

За матеріалами Київської обласної прокуратури