Підписано Меморандум щодо співпраці в ремонті укриттів

3 листопада між Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості, Благодійною організацією «Благодійний фонд Андрія Богданця «Допоможемо разом» та народною депутаткою Анною Пуртовою був підписаний Меморандум про взаєморозуміння. Мета – співпраця у приведенні об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Вдячний благодійному фонду «Допоможемо разом», вдячний депутатам Андрію Богданцю і Анні Пуртовій за те, що вже 32 школи готові. Це хороший приклад, насправді, того, як коштом благодійних фондів, місцевих фондів, місцевої влади, субвенцій з центрального бюджету ми робимо більше укриттів залізними», – зазначив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

БФ «Допоможемо разом» профінансував ремонтні роботи та облаштування 6 укриттів у навчальних закладах столиці (у двох з них роботи ще тривають). По Україні таких об’єктів – 32: Київська, Житомирська, Тернопільська, Запорізька, Хмельницька, Миколаївська, Харківська, Львівська, Дніпропетровська (м. Кривий Ріг), Чернігівська області. Загалом це коштувало близько 106 мільйонів гривень.

«Мета Меморандуму – об’єднати зусилля заради безпеки дітей. Наш Фонд вже облаштував десятки комфортних шкільних укриттів, але разом ми зможемо масштабувати цю практику на інші об’єкти та регіони України. Мова не лише про створення нових укриттів, а й про обмін досвідом, комунікацію, надання рекомендацій, розробку стандартів безпеки та багато інших аспектів», – сказав засновник Благодійного фонду, народний депутат Андрій Богданець.

«Не потрібно чекати гроші на укриття з бюджету, який має йти на оборону чи озброєння. Дуже важливо до цієї справи залучати додаткові кошти. Тому добре, коли народні депутати або міністерства находять міжнародні фонди, находять можливості не навантажувати бюджет, а робити укриття самостійно. І таким чином економити бюджетні кошти, які мають іти на озброєння», – сказала народна депутатка Анна Пуртова.

Джерело