Побутова магія: кава з корицею та інші дієві ритуали на примноження грошей

Вважається, що за допомогою таких обрядів можна забезпечити фінансове благополуччя, інформує gazetapo.lviv.ua.

Кава з корицею

Для цього простого ритуалу потрібно лише дві речі: кава та кориця. Для цього потрібно щочетверга додавати до своєї ранкової кави одну ложку кориці. У той час, коли ви питимете каву, не можна працювати і займатися побутовими справами — сидіть, пийте і мрійте. Уявляйте, яким буде ваше життя, якщо фінансова ситуація зміниться на краще.

Миття підлоги із сіллю

Вважається, що сіль допомагає позбутися негативу. Іноді відсутність грошей пов'язана із несприятливою енергетикою, тому грошова енергія не може наповнити будинок. Щоб позбутися негативу, потрібно раз на тиждень мити підлогу з сіллю. Такий ритуал потрібно виконувати після того, як ви протерли підлогу миючим засобом. Візьміть ємність для води, додайте туди п'ять чайних ложок солі, розмішайте і протріть підлогу.

Зелена свічка

Зелену свічку можна зробити самостійно, а можна придбати свічку зеленого кольору. Вважається, що зелений приваблює багатство. Зі свічок можна виконувати різні ритуали, але для них потрібен певний момент. Вони набагато сильніші і можуть принести більше грошей, але якщо ви кожну середу вечорами запалюватимете зелену свічку у себе вдома, то ваше фінансове становище значно покращиться. Пам'ятайте, що свічка не повинна горіти довше за годину, тому слідкуйте за часом. Розплавлений віск потрібно знімати зі свічки та закопувати.

Також на зеленій свічці можна спалювати свої бажання, які ви не можете виконати через брак грошей. Напишіть бажання на папірці і спалить у момент, коли свічка горітиме. Попіл потрібно розвіяти за вітром.

Джерело