Поліція Вінниччини перекрила ретельно організований наркотрафік до однієї з виправних колоній. ФОТО | Кримінал Вінничини

До складу групи входило п’ятеро чоловіків. Її лідер, 38-річний вінничанин, разом зі своїм спільником перебувають безпосередньо у колонії, в яку постачали наркотики. Усі підозрювані з кримінальним минулим, організатор на своєму рахунку має 10 судимостей, остання – 6 років за вчинення ряду майнових злочинів.

Припинили діяльність ділків слідчі слідчого управління обласного главку поліції спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань, Відділу поліції № 3 Вінницького районного управління поліції, відділу оперативно-розшукової роботи Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та оперативного відділу державної установи «Стрижавська виправна колонія № 81».

За словами в.о. заступника начальника слідчого управління обласного главку поліції Євгена Кронівця, протиправною діяльністю зловмисники займались протягом кількох місяців. Ролі кожного з у них були чітко визначені організатором: ті, що перебували на волі, займались пошуком заборонених речовин, планували час та місце коли їх можна перекинути через паркан колонії, де на них очікували учасники групи із засуджених.

Під час проведення обшуків за місцем відбування покарань та проживання фігурантів у м. Вінниця, слідчі вилучили наркотичні речовини, мобільні телефони, чорнові записи, сім-картки та інші докази їх протиправної діяльності.

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури, організаторку групи та її учасникам повідомлено про підозру.

До суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним, які перебувають на волі, запобіжного заходу – тримання під вартою.

За вчинення злочинів, передбачених ч. 2 та 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи передача цих речовин у місця позбавлення волі) підозрюваним загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Вінницької області

Джерело