Понад 50 млн грн збитків лісовим ресурсам – судитимуть посадовців лісопідприємства, – прокуратура Вінниччини | Кримінал Вінничини

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього начальника відділу Центрально-західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та ексдиректора ДП «Могилів-Подільське лісове господарство» за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2020 році тодішній виконувач обов’язків першого заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з директором районного лісопідприємства надали дозволи на проведення незаконних рубок дерев у лісах Вінниччини, внаслідок чого було протиправно зрізано понад 7 тис. дерев різних порід на площі 14 га.

Слідством задокументовано 5 епізодів протиправної діяльності посадовців, яка спричинила шкоду державним інтересам у сфері охорони, відтворення, сталого і раціонального використання лісових ресурсів та суспільним інтересам на суму понад 50 млн грн.

На сьогодні на наявне в обвинувачених майно судом накладено арешт, до обвинувачених пред’явлено цивільний позов на вказану суму збитків. 

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку, особам загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело