Повідомлено про підозру непутящій матері, через недогляд якої загинула 3-річна дитина | Кримінал

За процесуального керівництва Краматорської окружної прокуратури уродженці м. Улан-Уде Республіки Бурятії рф повідомлено про підозру в злісному невиконанні встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

За даними слідства, 22 лютого 2024 року 41-річна жінка збиралася поїхати з м. Краматорська до свого чоловіка в інше місто, залишивши самих удома трьох малолітніх дітей – 3-річного хлопчика та дівчат 8 й 11 років. Підозрювана принесла до літньої кухні тазик з їжею й одягом, а біля пічки поставила дрова й поїхала. Тож діти пробули вдома на самоті майже тиждень.

Через 5 днів речі, які лежали біля пічки, загорілися, а пізніше вогонь перекинувся на решту приміщення. Внаслідок пожежі дівчата отримали опіки різного ступеня тяжкості та наразі перебувають в лікарні, а їхній братик загинув, згорівши заживо.

На жінку вже складали протоколи за ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей. Через це громадянка перебувала на обліку в службі у справах дітей Львівської області, де раніше проживала. Тепер їй загрожує ув’язнення на строк до 5 років.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури