Про героїчну оборону в Кринках зняли документальний фільм

Фото Костянтина і Влади Ліберових

Документальну стрічку «Кринки» зняли фотокореспонденти Костянтин і Влада Ліберови спільно з Укрінформом, фільм доступний для перегляду на ютюб-каналі державного інформагентства.

Події, показані у стрічці, відбуваються на Кринківському плацдармі – лівобережжі Херсонської області, захопленої у перший день повномасштабного вторгнення росіян, у селі, від якого залишились лише назва і точка на мапі.

Як передає Укрінформ, Ліберови працювали над фільмом пів року та привезли з південного фронту унікальні кадри пекельних боїв, евакуації поранених на човнах, героїчної роботи операторів FPV-підрозділу Falcon, виживання у вщент зруйнованому селі бійців 126-ї окремої бригади територіальної оборони 30-го корпусу морської піхоти Збройних сил України.

Весь фільм побудований на коротких розповідях воїнів про пережите: воювати по горло у воді, форсувати Дніпро під прицільним ворожим вогнем, маскувати позиції там, де фактично нічого немає, навіть руїн від будинків, залежати цілковито від операторів дронів, які доставляють воду та їжу.

«У кожному кадрі – потужна енергетика. Відверті розповіді військових про смерть довкола них, впереміш із неперевершеним тонким почуттям гумору наших воїнів – це той магнетизм і та прихована сила, завдяки яким бійці тримають фронт у нерівних умовах, при значному переважанні противника у кількості», – заявила продюсерка стрічки, головна редактора редакції мультимедіа Укрінформу Галина Стасєва.

Як повідомлялося, Сили оборони України в серпні 2023 року провели надскладну та успішну бойову десантну операцію на Дніпрі, завдяки якій на лівому березі Херсонської області вдалося створити тактичний плацдарм.

Джерело