російські диверсанти намагались проникнути в Україну на Сумщині — Сергій Наєв

Група ворожих диверсантів знову намагалася перетнути державний кордон України. Окупантів накрила українські мінометники і ворог з втратами відступив.

Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, на Сумському напрямку бійці Сил територіальної оборони припинили чергову спробу ворожої диверсійно-розвідувальної групи перетнути державний кордон України.

«Вчора о 18:20 на підступах до Глухівської громади бійцями одного з опорних пунктів було помічено рух озброєної групи у складі десяти осіб. Відразу українські бійці розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону. Вже за кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, щільно накриваючи вогнем місце зосередження ворожих сил», — йдеться у повідомленні.

Зазнавши втрат, ворог змінив тактику, розділившись на дві групи. Одна з яких під прикриттям своєї артилерії здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених. Друга група здійснила спробу обійти опорний пункт з бокового флангу. Але на цей час до місця бою прибула контрдиверсійна група.

«Звитяжний бій тривав протягом півтори години. Завдяки вмілим діям оборонців Північного напрямку ворог був відкинутий далеко за межі українського кордону», — додав Сергій Наєв.

Як повідомляла АрміяInform, Сергій Наєв показав, як дрони «досліджують» позиції ворога на Північному напрямку.

Джерело