Шахрайство, крадіжка, домашнє насильство – у Харкові засуджено рецидивіста | Кримінал

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Салтівської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним 42-річного чоловіка у шахрайстві, крадіжці та домашньому насильстві. Йому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Прокурори довели, що харків’янин, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за грабіж, вчинив низку нових злочинів.

Зокрема, у жовтні минулого року зловмисник ошукав знайомого, з яким підтримував дружні відносини. Чоловіки знаходились на вулиці, біля будинку по проспекту Тракторобудівників.

Під приводом необхідності зробити терміновий телефонний дзвінок зловмисник попрохав у потерпілого мобільний телефон. Довіряючи «товаришу», потерпілий позичив йому свій девайс. Однак назад телефон вже не отримав — взявши у руки ґаджет, його «друг» втік з місця події.

Інший телефон зловмисник вкрав у своєї знайомої на початку червня минулого року. Чоловік знаходився в гостях у жінки, вони разом вживали алкоголь. Дочекавшись, коли господарка помешкання вийде з кімнати, гість забрав зі столу її мобільний телефон, після чого вибіг з квартири.

Вдома, по відношенню до 46-річної жінки, з якою мав близькі відносини, чоловік також поводився не найкращим чином. Він регулярно словесно принижував співмешканку, погрожував їй фізичною розправою, штовхав і чинив психологічне насильство.

Чоловік декілька разів притягався до адміністративної відповідальності за домашнє насильство, але поведінку так і не змінював. У квітні цього року він вчергове став залякувати і поводитись агресивно по відношенню до потерпілої і припинив свої дії лише тоді, коли за викликом жінки на місце події приїхали співробітники поліції.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.

Обвинувальний вирок виніс Московський районний суд м. Харкова.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури