Школярі, студенти та аспіранти Вінниччини можуть взяти участь в Онлайн школі EU Study Days – 2024

Триває новий набір на навчання в Онлайн школі EU Study Days – 2024.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам, студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Участь у програмі передбачає видачу сертифікатів.

Тривалість навчання: з 19 лютого по 08 квітня 2024 року.

Кінцева дата подачі заявки на участь у програмі: 23:00, 11 лютого 2024

Хто може стати учасником або учасницею Онлайн школи?

До участі запрошуються – школярі, студенти та аспіранти.

Вимоги до учасників школярів:

Бути учнем/ученицею середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи) та цікавляться європейською інтеграцією, і бажають розширити свій світогляд.

Перевагою в конкурсному відборі серед школярів стануть:  

  • здобуття призових місць на учнівських олімпіадах, конкурсах, змаганнях протягом останніх 2 років;
  • участь у діяльності євроклубу у школі або при бібліотеці для дітей та юнацтва;
  • участь в іншій позакласній, позашкільній діяльності, яка стосується вивчення європейської історії, культури, цінностей тощо.

Для отримання сертифіката про успішне проходження курсу учасники з числа школярів мають повністю завершити як мінімум  8 (вісім) онлайн модулів з 10 (десяти).  Сертифікат буде містити інформацію про тривалість та програму курсу.

Вимоги до учасників EU Study Days студентів та аспірантів:

Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком від 18 до 25 років, які:– є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання;– є аспірантами будь-якої форми навчання.

Ще однією вимогою для студентів та аспірантів є знання англійської мови. Необхідний рівень – В2/С1. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою.  

Для отримання сертифіката про успішне проходження курсу учасники з числа студентів та аспірантів мають повністю завершити  проходження 10 (десяти) онлайн модулів. Сертифікат буде містити кількість кредитів ЄКТС (3 кредити) та інформацію про кількість годин і перелік модулів. Університети, які є партнерами у реалізації проєкту, можуть зарахувати цей сертифікат повністю або частково в межах відповідних дисциплін. Інформацію щодо можливості зарахування сертифіката в інших закладах вищої освіти України (в межах навчальних дисциплін або як документу про неформальну освіту) ви можете отримати безпосередньо в інших ЗВО.

Посилання на заявки:

  • Заявка для школярів
  • Заявка для студентів

Увага! До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років!

Детальніше про умови проєкту дізнайтесь за посиланням.

 

 

Джерело