Шлях до багатства закладений в останній цифрі банківської карти — впевнені нумерологи

Дізнайтеся, в чому і як вам допомагає ваша банківська карта, інформує gazetapo.lviv.ua.

Одиниця

Якщо номер банківської карти закінчується на цифру 1, то це означає, що найкращим шляхом розвитку буде прагнення до роботи в колективі. Наодинці теж можна домогтися великих висот, але саме в оточенні людей натхнення вас буде відвідувати найчастіше. Намагайтеся не відштовхувати від себе колег і партнерів. Дуже важливо допомагати їм і без докорів сумління просити їх про допомогу. Одиниця допомагає налагоджувати енергетичний обмін.

Двійка

Число 2 — символ самостійності. Воно повністю протилежне одиниці. Якщо ваша банківська карта закінчується на двійку, це означає, що потрібно займатися справами, роботою і бізнесом наодинці. Те ж саме стосується здійснення покупок. Якщо хочеться купити щось дороге, краще спиратися на власний досвід і інтуїцію, тому що двійка підсилює Шосте почуття. Вона допомагає людині ставати самодостатньою, сильною і незалежною.

Трійка

Це духовне число, пов'язане з внутрішнім розвитком. Всім, у кого номер карти закінчується на число 3, необхідно звертати увагу на навчання, отримання нових навичок. Воно покращує пам'ять, дає людині більше внутрішніх ресурсів для досягнення цілей, дарує впевненість. Ще трійка є числом удачі, тому вона підвищує шанси на випадкові грошові надходження. З трійкою в кінці номера карти виходити переможцями зі складних ситуацій стає простіше.

Четвірка

Це число гармонії і цілісності. У числа 4 найспокійніша енергетика з усіх можливих. Якщо номер карти закінчується на нього, то це велика удача для любителів спокою. Фінансове життя буде прагнути до того, щоб людина відчувала себе у своїй тарілці — в потрібному місці і в потрібний час. Четвірка знижує рівень стресу, що добре позначається на вмінні переживати непрості ситуації. З четвіркою будь-яка робота стає трішки приємнішою.

П'ятірка

Число 5-символ твердості і впевненості. Коли вас оберігає це число, вам стає легше укладати угоди, приходити до узгоджень, компромісів. Якщо на кінці номера карти стоїть 5, значить у фінансовій сфері вам варто проявляти ініціативу. Тільки такий шлях буде усіяний перемогами і досягненнями. З іншого боку, п'ятірка допомагає і відпочивати від справ, змінювати обстановку. З нею людині простіше розставляти пріоритети в кожен відрізок свого життя.

Шістка

Число шість — це кращий талісман для творчих людей. З таким числом-покровителем вам під силу буде творити і придумувати щось нове кожен день свого життя. Шістка допомагає досягати стану потоку, виходити за рамки буденного, вчитися чомусь новому. Інформаційні та енергійні потоки будуть постійно перебувати в гармонії поруч з тим, у кого номер карти закінчується на шість.

Сімка

Найсильніший грошовий талісман з усіх чисел — це Сімка. Якщо нею закінчується номер банківської карти, то нестачі в удачі не буде. Зрозуміло, ризикувати і навмисно влазити в авантюри все одно не варто, але якщо раптом знадобиться удача, вона безсумнівно прийде на допомогу. З сімкою можна сміливо займатися шопінгом і не боятися обману з боку продавців. Також можна давати гроші в борг і оформляти кредити без будь-яких страхів.

Вісімка

Число 8 — найбільш "матеріальне" число з усіх. Вісімка уособлює багатство в найбільш безпосередньому сенсі цього слова. З нею буде простіше збирати гроші, простіше вкладати їх в якісь нові напрямки бізнесу. Вісімка істотно підвищує фінансову грамотність людини, провокує тягу до знань і покращує пам'ять, допомагає адаптуватися до нових умов на роботі, в бізнесі.

Дев'ятка

Дев'ятка наділяє людину цілеспрямованістю, вірою в себе. Нерідко вона допомагає приймати важливі рішення і знаходити вихід з непростих ситуацій. Якщо у фінансовій сфері з'явилася дилема, Дев'ятці буде під силу допомогти її вирішити. Вона дарує людині напористість, допомагає розлучатися з непотрібними речами, надлишок яких призводить до фінансових проблем.

Джерело