Що бабусі клали в кишеню, щоб водилися гроші: речі, які притягують багатство

Ще в давнину наші предки знали різні прикмети, які допомагають залучити здоров'я, удачу та багатство до будинку. Крім того, для цього робили різні обереги та талісмани. Так, для залучення грошей потрібно було покласти в кишеню і постійно носити певну річ, інформує gazetapo.lviv.ua.

Гілка горіхового дерева

Одним із талісманів, які залучають гроші, вважається гілка горіха. Її потрібно зірвати з дерева і покласти в ліву кишеню. Вона приваблюватиме удачу та багатство. Також цей талісман варто покласти, якщо у вас планується важлива справа. Вона допоможе вирішити ситуацію на вашу користь.

Просо або рис

Крупа завжди вважалася ознакою достатку. Якщо у вас на столі є хліб, то ви можете себе прогодувати і живете добре. Пшоно чи рис зустрічалися набагато рідше, тому ці крупи більше підходять для залучення грошей. Потрібно взяти невеликий тканинний пакетик і покласти в праву кишеню куртки. Слідкуйте за тим, щоб він був щільно зав'язаний і не давайте крупі розсипатися. Інакше на вас чекає безгрошів'я.

Замовлені монети

У Повню потрібно провести особливий ритуал. Візьміть кілька монет різного номіналу і під час повного Місяця піднесіть їх до вікна і подзвеніть ними. Після цього залиште монети на ніч на підвіконні. Вважається, що такий ритуал допоможе залучити багатство. Монети потрібно носити в лівій кишені куртки або штанів і в жодному разі не витягувати.

Погнута монета

Цей талісман не приваблює гроші, але не дає їм "витікати" з вашого життя. Річ у тім, що кожна людина має грошову енергію, яка рано чи пізно виснажується. Щоб цього не відбувалося, покладіть у ліву кишеню погнуту монету. Вона також принесе удачу у важливих угодах та убереже від неприємностей, пов'язаних із великими витратами.

Лист грошового дерева

Грошове дерево традиційно вважається тим, що може залучити до вашого будинку багатство, але для себе можна посилити магію цієї рослини. Зірвіть один листок, але не зі свого, а з чужого грошового дерева і покладіть його в праву кишеню. Він приверне до вас багатство і не дасть кишеням пустувати.

Джерело