Що робити, щоб дратівливі колеги не впливали на продуктивність і настрій

У сучасних офісних умовах взаємодія з колегами відіграє ключову роль у повсякденній роботі. Але іноді спілкування з колегами може стати тортурами. Особливо актуальною стає ця проблема у випадку, коли з кимось із колег виникають розбіжності, інформує Ukr.Media.

Психологи розповіли про те, як поводитися, щоб колеги, які дратують, не заважали вашій продуктивності та настрою. Експерти радять під час спілкування з колегами, які дратують, зберігати спокій і не дозволяти емоціям брати гору. Один із варіантів — ігнорувати співрозмовника і зосередитися на своїй роботі. Інший — обговорити проблему безпосередньо, намагаючись зосередитися на пошуку рішення, а не на звинуваченнях, пояснили психологи.

Є певні правила щодо утримання себе в руках. Наприклад, допоможуть перерви протягом дня або практики техніки фокусування уваги та релаксації. Часто варто попрацювати над підвищенням самооцінки та впевненості в собі, щоб ви могли краще справлятися з важкими ситуаціями, радять експерти.

Фахівці пояснили, що відчувати досаду або роздратування — це нормально, але важливо розпізнати, коли емоції стають надмірними та впливають на роботу або стосунки з іншими.

Джерело