Сигарети з доставленням? Це реальність!

Активні курці часто купують тютюнові продукти з солідним запасом. Робити це в супермаркеті чи в магазині біля дому не дуже зручно, адже вони не завжди продають сигарети блоками. На щастя, сьогодні існують сервіси доставлення, наприклад https://cig-poshta.in.ua/ru/shop/philip-morris-ru/. Розповідаємо, в чому їхні переваги та чи є у них недоліки. 

1. Оригінальна продукція

Компанія, яку ми вибрали для прикладу, є офіційним партнером відомого бренду, який має своє виробництво в Україні. І це не єдине підприємство — майже в кожної фабрики є подібна мережа партнерів. Звертаючись до авторизованих дилерів, курці отримують такі переваги:

  • дійсно якісну тютюнову продукцію, що відповідає чинним санітарним та екологічним нормам;
  • вчасну та повну сплату податків у державний бюджет, тобто підтримку країни в непростий час;
  • сучасні технології, що роблять процес куріння більш комфортним. 

2. Вигідні ціни

Звертаючись до служби доставлення, можна придбати сигарети дрібним гуртом — кілька блоків одразу. Це чи не єдиний спосіб заощадити в тих випадках, коли вартість продукту регулюється законодавством і знижок на нього не буває. Звісно, часто можна почути про то, що за доступними сигаретами варто їхати на ринки. Але в таких місцях є великий ризик отримати неоригінальну контрафактну продукцію. 

3. Зручність

Топові служби доставлення співпрацюють з різними логістичними операторами. Звісно, на першому місці в Україні стоїть «Нова Пошта». Вона має безліч відділень навіть у маленьких населених пунктах. Її послугами користуватися дуже зручно. Якщо ж хочеться зекономити, можна вибрати «Укрпошту». Державний оператор встановлює менші тарифи та доставляє товари у найвіддаленіші куточки країни. Так, у нього є і свої недоліки, зокрема значно більший час транспортування. 

4. Професійні консультації

Служби доставлення працюють у тісному партнерстві з виробниками. Вони мають найдокладнішу інформацію про сигарети та інші нікотиновмісні продукти. Якщо є бажання  дізнатися більше про ці товари, можна просто запитати в онлайн-чаті чи телефоном. Досвідчені консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант, що значно спростить процес купівлі. 

5. Великі резерви

Відправлення здійснюються не з роздрібних торгових точок, а зі складів чи навіть напряму з фабрик. Зрозуміло, що залишки продукції в них дуже великі — вони вимірюються тисячами чи навіть десятками тисяч блоків. Тому ймовірність того, що потрібних сигарет не буде в наявності, мізерна. Зазвичай таке відбувається, коли певний продукт виводять з асортименту. 

Чи є недоліки?

Якщо служби доставлення мають стільки переваг, то чому ж сигарети досі продаються в супермаркетах, магазинах і кіосках? Усе дуже просто. Замовлення тютюнових виробів онлайн — це добре прорахований крок, який дає змогу зекономити та сформувати необхідний запас продукції. 

На жаль чи на щастя, не завжди можна прорахувати всі свої дії наперед. Тому в людській поведінці завжди залишається місце для спонтанних покупок, які й роблять у роздрібних точках. Служба доставлення має тільки один недолік — на товар доведеться трохи почекати. Зазвичай ідеться про 1–3 дні, хоча деякі логістичні оператори можуть встановлювати термін в 1–2 тижні. 

Які висновки?

Купівля сигарет онлайн у спеціалізованих інтернет-магазинах має набагато більше переваг. Це зручно, доступно та надійно. Всі покупці гарантовано отримують оригінальну продукцію і можуть купити стільки тютюнових виробів, скільки побажають. Єдиним недоліком є необхідність очікування, тож відмовитися від імпульсних покупок на 100% вийде далеко не в кожного.